Show TV Güncel WhatsApp İhbar Hattı Numarası : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Show TV Güncel WhatsApp İhbar Hattı Numarası

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Show TV Güncel WhatsApp İhbar Hattı Numarası

Artık hemen hemen her kanalın Whatsapp ihbar hattı bulunmaktadır bugün sizlere SHOWTV Whatsapp numarasını paylaşacagız show tv ye bildireceginiz önemli bilgiler var ise aşaıda vermiş oldugumuz ihbar numarasından kendilerine ulaşabilirsiniz.

Show TV, Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan ulusal televizyon kanalıdır. Show TV’nin genel yayın yönetmeni Haluk Şirin’dir.

Show TV, Show Radyo ile birlikte, 1 Mart 1991’de Erol Aksoy, Dinç Bilgin, Haldun Simavi ve Erol Simavi tarafından Fransa’da kurulmuş ve yayınına “Başka Bir Alem!” sloganıyla Fransa üzerinden başlamıştır. 1 Mart 1992 tarihinde de Türkiye’de yayın hayatına başlamıştır. Yayına başladığı ilk dönemlerde yayınlanmayan Show TV Ana Haber Bülteni, aylar sonra ilk kez Mehmet Ali Birand tarafından 2 Mart 1992’de sunulmaya başlanmıştır. Kanal, Mart 1992’de Türkiye’ye de yayın yapmaya başlayınca, gerçek bir yayıncılık anlayışına girmiştir. Show TV, bir dönem kardeş kanalı olan Cine5 ile birlikte Türk televizyonculuğuna yeni soluk ve heyecan getirmiştir.

Siz de showtv ye bir ihbarda bulunmak istiyorum diyorsanız aşağıda bulunan numaralardan kendilerine ulaşıp gerekli bilgileri verebilirsiniz televizyon kanallarının bu şekilde whatsapp hatları sayesinde bir çok konu açıklığa kavuşmuştur.

Show Tv Whatsapp İhbar Hattı telefon numarası: 0536 266 90 00 – 0536 266 90 02

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.