SON DAKİKA 2015 EYT Erken Emeklilikte Yaşa Takılanlar Bu Haber Sizin : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

SON DAKİKA 2015 EYT Erken Emeklilikte Yaşa Takılanlar Bu Haber Sizin

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

SON DAKİKA 2015 EYT Erken Emeklilikte Yaşa Takılanlar Bu Haber Sizin

Eyt yani Erken emeklilikte yaşa takılanlar aşagıda ki haberimiz sizleri ilgilendiriyor erken emeklilikte son durum emeklilikte yaşa takılanlar facebook erken emeklilikte yaşa takılanlar ali tezel erken emeklilikte yaşa takılanlar facebook ne zaman emekli olurum erken emeklilikte son dakika erken emeklilikte son durum 2015 emeklilikte yaşa takılanlar derneği

EYT – Erken Emeklilikte yaşa takılan ve sayıları 100 bini aşan mağdurlar Şubat 2015’te de yine müjdeli bir haber alırız umudu ile bekliyorlar. biz de emeklilikte yaşa takılanlar, erken emeklilik bekleyenler, banka kredisi ile erken emeklilik imkanını sorgulayanlar için konu ile ilgili son dakika gelişmelerini inceledik. Bugün 7 Şubat 2015 Cumartesi. Hükümet bağkur borcu olanlara müjdeli haberi dün verdi. Borçlar donduruldu. Yine tur operatörlerine müjdeli haberi Başbakan Davutoğlu verdi ve ev sahibi olmak isteyenlere de destek müjdesi verildi. Ancak şu ana kadar Emeklilikle Yaşa Takılanlara yönelik bir gelişme olmadı. Hükümetin önümüzdeki günlerde EYT grubuna yönelik bir müjde verip vermeyeceği merak ediliyor. EYT erken emeklilikte yaşa takılanlar umutla bekliyor.

Geride bıraktığımız 2014 Kasım ve Aralık ayları özellikle erken emeklilik hayali kuranlar için banka kredisi ile emeklilik imkanı verilmesi müjdesi ile geride kaldı. Ancak emeklilikte yaşa takılan ve sayısı 100 bini aşan EYT grubunun durumu yine netleşmedi. Emeklilikte yaşa takılanların umudu mecliste görüşülecek yeni torba yasa ya da ikinci torba yasaya bağlandı. Zira EYT’lerin bütçe hayali Maliye Bakanı Şimşek’in ”EYT’ler gündemimizde yok” sözleri ile yıkılmıştı.

Kamuoyundaki adıyla EYT yani emeklilikte yaşa takılan yaklaşık 100 bin kişilik grubun en büyük beklentisi ikinci torba yasadan kendilerine verilecek haklar. 2015 seçimleri öncesinde EYT yani emeklilikte yaşa takılanlar grubu erken emeklilik yolunun açılacağı yönünde bir beklenti içine girdiler. Bu beklentilerinin en büyük kaynağı da Türkiye Büyük Millet Meclisi yani TBMM’de görüşülmekte olan ikinci torba yasa düzenlemesi.

Prim gününü doldurmuş ancak nihayetinde emekli olmayı bekleyen, emekli olmak için gün sayan emekli adayları gün doldurmak için beklemek istemiyorlar. Prim gün şartına takılanların sayısı da az değil hani, prim gün şartına takılanların sayısının 100 bin civarında olduğu belirtiliyor.

Erken emeklilik için ara formüller üretiliyor olsa da şu ana kadar çok da umut verici bir gelişme yaşanmadı. EYT yani emeklilikte yaşa takılanlar grubu internet üzerinden oluşturdukları platformlarla seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Sosyal medya üzerinden de hak arayışına giren EYT yani emeklilikte yaşa takılanlar özellikle TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda bulunan milletvekillerini de mesajları ile bilgilendiriyorlar.

Hatta tek tek milletvekillerini markaja alan EYT yani emeklilikte yaşa takılanlar grubu, emeklilik haklarını alana kadar bu mücadelelerini sürdüreceğe benziyor. Biz de bu mücadelelerinde onlara başarılar diliyoruz.

Son dakika EYT emeklilikte yaşa takılanlar gündemi. 4 Şubat 2015 Perşembe Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT ile ilgili yeni gelişme var mı? Herkesin cevabını merak ettiği soru “İkinci Torba Yasada Erken Emeklilik çıkacak mı? Birinci Torba Yasa çıktı ama beklenen olmadı. Peki ikinci Torba Yasa ile erken emeklilik mümkün mü? Bakan Faruk Çelik’in EYT ile ilgili yani emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili yeni değerlendirmeleri olacak mı?

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "SON DAKİKA 2015 EYT Erken Emeklilikte Yaşa Takılanlar Bu Haber Sizin"

  1. Yaşa takılanlar demişki

    EYT Erken Emeklilikte Yaşa TakılanlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.