SON DAKİKA Ankaralı Namık Vefat Etti Öldü mü Nasıl Öldü : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

SON DAKİKA Ankaralı Namık Vefat Etti Öldü mü Nasıl Öldü

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

SON DAKİKA Ankaralı Namık Vefat Etti Öldü mü Nasıl Öldü

Az önce aldıgımız habere göre Ankaralı Namık olarak bilinen Namık Uğurlu evinin balkonundan düşerek öldü Ankaralı Namık intihar mı etti öldürüldü mü gibi sorular sorulmaya başlandı ileriki saatlerde daha net haberleri sizinle paylaşacagız.

“Ankaralı Namık” olarak bilinen şarkıcı Namık Uğurlu, evinin balkonundan düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

Ankaralı Namık Öldü

Alınan bilgiye göre, 39 yaşındaki Uğurlu, Kuzey Ankara TOKİ blokları 15. etapta 7. katta bulunan evinin balkonundan henüz belirlenemeyen bir nedenle düştü.

Olay yerine çağrılan ambulansla Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Uğurlu’nun hayatını kaybettiği bildirildi.

Uğurlu’nun hastaneye gelen yakınları ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi.

ANKARALI NAMIK KİMDİR?
Gerçek ismi Namık Uğurlu olan sanatçı Ankaralı Namık, ilk dönemlerde ise Sazcı Namık, Ayarcı Namık lakapları ile anıldı. Ankaralı Namık aslen Çankırı Kurşunlu İlçesi Yeşilöz Köyü nüfusuna kayıtlıydı. 6 yaşına kadar Altındağ’da büyüdü ve o yaşlarda saz çalmaya başladı. Daha sonraki dönemlerde düğün ve gazinolarda sahne almaya başladı.

Ankaralı Namık özellikle Arabada 5 evde 15, şişeler, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Gelin mi Oldun, Gözlerin Aklımda Kaldı, Hadi Çıkta Gel, Kafam Bozuk, Layık Değilim, Yozgatlım, Yürü Yürü, oğlumun tabancası ve Ankaranın Bağları parçaları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmayı başardı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "SON DAKİKA Ankaralı Namık Vefat Etti Öldü mü Nasıl Öldü"

  1. Ahmet demişki

    SON DAKİKA Ankaralı Namık Vefat Etti Öldü mü Nasıl Öldü

  2. Selim demişki

    SON DAKİKA Ankaralı Namık Vefat Etti Öldü mü Nasıl Öldü : Güncel haberler Finans Spor Medya GazeteYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.