Şu An Saat Kaç 25 Ekim 2015 : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Şu An Saat Kaç 25 Ekim 2015

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Şu An Saat Kaç 25 Ekim 2015

Bilindigi üzere Dünya genelinde saatler 1 saat geri alındı lakin Türkiye de durum böyle degil bu yüzden şu an herkes saatin kaç oldugunu merak ediyor biz e sizler için 25 10 2015 tarihinde şu an saat kaç oldugunu ögrenmeniz için bu paylaşımı yapıyoruz.

Mesela altta verdigimiz saat dünya geneli saatidir yani bu saat şu an Türkiye’de geçerli degildir bu saate 1 saat eklemeniz gerekmektedir.

DÜNYA GENELİ SAATİDİR TÜRKİYE SAATİ AŞAGIDADIR

Saatler geri alındı mı? Saat şu an kaç?
Akıllı telefonların otomatik ayarı kafalatı katıştırdı… Kış saati uygulamasına bugün saat 04.00 itibariyle geçilmesiyle birlikte dünya genelinde birçok ülke bugün saatlerini 1 saat geri aldı. Türkiye ise kış saati uygulamasına, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle iki hafta ertelemeli olarak 8 Kasım’da geçecek. Türkiye’deki bu ertelemenin farkında olmayan ve ‘otomatik ayarla’ özelliğinin kapatılmadığı akıllı telefon ve masaüstü bilgisayarlar ise kendisini otomatik olarak bir saat geri aldı.Yanılmamak için cihazların ayarlanması gerekiyor.

GERÇEK TÜRKİYE SAATİ BUDUR

VATANDAŞLAR SABAH ŞOKU YAŞADI

Bu sabah ise pek çok vatandaş, cep telefonlarının saatleri otomatik olarak 1 saat geri alması nedeniyle büyük şaşkınlık yaşadı. Özellikle bazı otobüs duraklarında yoğunluk olduğu, vatandaşların geç kaldıklarını söylediği görüldü.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.