TIKLA BAŞVUR Eüaş İş Başvurusu Formu İşçi Alımı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Eüaş İş Başvurusu Formu İşçi Alımı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Eüaş İş Başvurusu Formu İşçi Alımı

Elektrik Üretim Anonim Şirketi bünyesinde çalışacak eleman ihtiyacı duymaktadır siz de EÜAŞ da işe girmek istiyorum diyorsanız sizler için aşagıda bulunan paylaşımımızda EÜAŞ işçi alımı iş ilanı personel alımı ile ilgili bilgileri derledik siz de aşagıda bulunan yazımızı okuyarak EÜAŞ da nasıl işe girilebileceğini öğrenebilirsiniz.

ALINACAK PERSONEL / ŞEHİR VE SAYI

– ARTVİN: 12 Kişi,
– BALIKESİR: 14 Kişi,
– AYDIN: 14 Kişi,
– KAYSERİ: 18 Kişi,
– MUĞLA: 14 Kişi,
– MUŞ: 20 Kişi,
– SİİRT: 6 Kişi,
– OSMANİYE: 4 Kişi,
– HATAY: 4 Kişi,
– AFYON: 6 Kişi.

İş başvurusunda bulanacak olan adaylar 3 farklı kategori içerisinde alınacaklardır. Bu alınacak olan adaylar için 3 farklı şart bulunmaktadır. Bu şartlara ise aşağıda ulaşabilirsiniz.

ŞARTLAR

– Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinajcılık, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması gerekmektedir.

– Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması gerekmektedir.

– Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Makine”,”CNC”, veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması gerekmektedir.

Alımlar ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilirler. Ayrıca Elektrik Üretim Santralı tesislerinde işletme bakım onarım ve tamirat işlerinde teknisyen olarak en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekmektedir. (SGK Hizmet süresini gösteren sigorta prim belgesi ile birlikte müracaat edecektir.)

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.