TIKLA BAŞVUR İBB 2015 Personel İşçi Şoför Alımı Başvuru Formu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR İBB 2015 Personel İşçi Şoför Alımı Başvuru Formu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR İBB 2015 Personel İşçi Şoför Alımı Başvuru Formu

Merhaba degerli ziyaretçilerimiz bugün kü konumuz da İstanbul büyükşehir belediyesi İBB işçi, personel, şoför alımı hakkında bilgiler verecegiz sizlerde İBB de işe girmek İBB personel alımı İBB Şoför iş ilanı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sizlere ayrıntılarıyla anlatılmıştır.

 

ibb başvuru

İstanbul Belediyesi işçi alımı, İstanbul Belediyesi personel alımı ve İstanbul Belediyesi iş başvurusu sayfamızdan belediye bünyesinde çalışmak için başvuru yapabileceğiniz bağlantılara ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan İstanbul Belediyesi 2015 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarına yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.

İstanbul Belediyesi İş Başvurusu

Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz’de insanlar memur olma aşkıyla yanmış durumda.
İstanbul Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını www.ibb.gov.tr bağlantısından takip edebilirsiniz.

İstanbul Belediyesi işçi alımı, İstanbul Belediyesi personel alımı ve İstanbul Belediyesi iş başvurusu hakkında sizleri en güncel bilgilerden haberdar etmeye devam edeceğiz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları CV Formu
Lütfen CV’nizi sisteme giriş yaptıktan sonra güncelleyiniz. Sisteme giriş için eski kullanmış olduğunuz Email yada Başvuru No’su ile şifrenizle beraber giriş yapabilirsiniz. Şifenizi unuttuysanız Şifremi Unuttum bölümüne email adresinizi yazarak şifrenize ulaşabilirsiniz.

CV’nizin altı ay içerisinde güncellenmesi gerekmektedir; aksi takdirde değerlendirmeye alınmayacaktır!

Başvurmak için
Buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

37 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR İBB 2015 Personel İşçi Şoför Alımı Başvuru Formu"

« Geri12...45678İleri »
  1. Ugur TANIR demişki

    1980 dogumiuyum 12senedır ıstanbulda ıkamet edıyorum lıse mezunuyum agır vasıta soforuyum ehlıyet ve belgelerım var 18 yıllık tecrubem var beledıyemızden ıs ıstyorum

  2. oktay daldal demişki

    acil işistyorum arıyorum darbeden bugüne boşda kaldım şöförüm ilgilimakamdan bie cevap gelirse hazırım oktay dldal0534 353 35 5

« Geri12...45678İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.