TIKLA BAŞVUR Türk Hava Yolları THY Saglık Personeli Alımı Başvuru Formu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Türk Hava Yolları THY Saglık Personeli Alımı Başvuru Formu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Türk Hava Yolları THY Saglık Personeli Alımı Başvuru Formu

Türk hava yolları yani kısa adı ile THY sadece Türkiye de degil dünya da adını duyurmuş bir firmadır siz de Türk hava yollarında çalışmak istiyorum diyorsanız sizin için aşagıda ki yazımız da THY personel alımı ilanı hakkında bilgiler vermekteyiz ilgili yazımızı okuyarak Türk hava yollarında işe girebilir geleceginizi güvence altına alabilirsiniz

THY sağlık personeli alımı 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

BESLENME VE DİYETETİK UZMANI
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
TIBBİ DÖKÜMANTASYON UZMANI
İŞYERİ HEKİMİ

THY sağlık personeli alımı 2015 de bunlarla yapılacak olup bunların her birinin birden fazla şartı bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirmeyenleri kesinlikle almayan THY personel listesine giremeyeceklerdir. Alımlarını en üst seviyede tutan ve çok önem veren Türk Hava Yolları profesyonel bir ekip ile çalışmakta ve sadece kendi internet sitesi üzerinden başvurularını yayınlamaktadır.

THY sağlık personeli alımı 2015 de hangi pozisyonlarda olacak yukarıda verdik. Bunların detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak için kılavuzu inceleyebilirsiniz.

Görüldügü üzere Türk hava yolları bu boş yerlere personel alımı yapacaktır siz de bu işe uygun oldugunuzu düşünüyorsanız THY nin sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.