TIKLA ÖGREN Özel Güvenlik Sınavı Sonuçları 2015 : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA ÖGREN Özel Güvenlik Sınavı Sonuçları 2015

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA ÖGREN Özel Güvenlik Sınavı Sonuçları 2015

Özel güvenlik sınavı 24 mayıs 2015 tarihinde yapıldı peki özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak özel güvenlik sınav sonucu ögrenme özel güvenlik sınav sonucu açıklanma tarihi nedir ilgili haberimiz aşagıda ki yazımız da yer almaktadır.

58. Dönem (ÖGG) Sınav Soruları Ve Cevapları için heyacanlı bekleyiş başladı. Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Özel güvenlik görevlisi sınavı için adaylar bugün ter döktü. Sınavına giren adaylara 100 soru soruldu. Adayların özel güvenlik görevlisi sınavından başarılı olması için soruların yüzde 60 ‘ını cevaplaması gerekiyor.

58. ÖGG sınav soruları ve cevapları ,Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından açıklandığı an her zaman oldugu gibi Özel Güvenlik Soruları Ve Cevapları için aşağıda ki linkimiz aktif olacaktır.

Sınav soruları ve cevapları linkinde soru ve cevaplara ulaşarak ÖGG sınavınız hakkında değerlendirme yapabilceksiniz.

58. Dönem Sınav Soruları Ve Cevapları İçin Tıklayınız ( 24 Mayıs 2015) ( Açıklandığı an Linkimiz Aktif Olacaktır)

Özel Günevenlik Dairesi Başkanşlığı tarafından Özel Güvenlik Sınav Soruları Ve Cevaplarının Hafta içinde açıklanması bekliyor.

Özel Güvenlik Sınav sonuçları ise 5 Haziran 2015 tarihinde açıklanacak.

Tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Şimdiden herkese başarılar diliyoruz. Ögg sınav soru ve cevaplarını bu sayfa üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.
Özel Güvenlik Görevlisi olmak için gerekli belgeler

Temel Eğitim İçin; 4 adet resim, İkametgah, 2 adet T.C. Kimlik No’su bulunan Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Diploma Fotokopisi, Sağlık Raporu(Heyet Raporu)
Yenileme Eğitimi İçin, 4 adet resim, İkametgah, 2 adet T.C. Kimlik No’su bulunan Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 2 adet ÖGG kimlik fotokopisi

* Devamsızlık

Mazeretsiz %10 (Temel Eğitim 100 saatin 10 saati, Yenileme Eğitimi 50 saati 5 saati) veya mazeretli %30 (Temel Eğitim 100 saatin 30 saati, Yenileme Eğitimi 50 saatin 15 saati ) olan devam oranını geçerse kursiyer başarısız sayılır.

* Temel Eğitim Sınavında Başarı için

Yazılı sınavında 100 soru yanıtlanacaktır. 60 soru doğru yanıtlayıp 60 puan alınmalıdır.

* Silah ve Atış Sınavında başarı için

Silah yazılı sınavında 25 soru yanıtlanacaktır. Her soru 2 puan değerinde ve toplam değeri 50 puandır. Uygulama sınavında ise 5 mermi atılır ve toplam değeri 50 puandır. Atış görevinde 15 m’den siluet hedefine 5 mermi atılacaktır. Her mermi 10 puan değerindedir. Her iki sınavın ortalaması 60 puan olmalıdır.

120 saat silah eğitimi alanlar sınavda başarılı olmak için toplamda 120 puan alması gerekir. Ancak yazılı veya uygulamalı sınavların her birinden en az 50 puan almak gereklidir.

Silahlı Yazılı sınavda 25 silah sorusunun hepsini yapıp (50 puan alıp), atış sınavında isabetli atış yapılamayıp 0 alması durumunda, Silahsız yazılı sınavda 100 sorudan en az 70 puan alınır ise ortalama 60 puan ve üzerinde olması nedeniyle, silahlı kimlik almaya hak kazanır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.