Tıkla Ögren Tüm Bilgiler AÖF Sınav Giriş Yerleri : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tıkla Ögren Tüm Bilgiler AÖF Sınav Giriş Yerleri

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tıkla Ögren Tüm Bilgiler AÖF Sınav Giriş Yerleri

Bugün sizler için AÖF sınavı na girecek ögrencilere istinaden bu yazımızı paylaşmak istedik sizler için aşagı da AÖF sınav giriş yerleri ve sınava girmek için gereken belgeleri paylaştık siz de aşagı da bulunan

ilgili yazımızı okuyarak AÖF sınav giriş yerleri ve sınava giriş belgelerine ait bilgileri ögrenebilir bu sayede AÖF sınavı ile ilgili bilgileri edinebilirsiniz şimdiden tüm ögrencilere başarılar diliyoruz umarız AÖF sınavınız iyi geçer ailenize ve ülkenize yararlı bir birey olursunuz.

Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler

Sınav Giriş Belgesi

Öğrenci Kimlik/Tanıtım Kartı veya Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi

(Öğrenci kimlik/tanıtım kartını kaybeden öğrencilere kimlik veya tanıtım kartları hazırlanıncaya kadar sadece sınavlarda kullanılmak üzere fotoğraflı Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi verilmektedir. Kimlik/tanıtım kartı başvurusu yapmayan öğrencilere bu belge verilmeyecektir.)

Fotoğraflı ve Onaylı Özel Kimlik Belgesi

(Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi (muvazzaf askerler hariç), Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar)

Sınava giriş için gerekli bu üç belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz!

Öğrenciler, Sınav Giriş Belgesini  aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaptıkları öğrenci sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilirler.

AÖF SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.