Tüm Ayrıntılar Zehirli Ayakkabı Olup Olmadıgını Nasil Anlarız : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüm Ayrıntılar Zehirli Ayakkabı Olup Olmadıgını Nasil Anlarız

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüm Ayrıntılar Zehirli Ayakkabı Olup Olmadıgını Nasil Anlarız

Son zamanlar da Zehirli Ayakkabı ile tabir edilen çinden gelen ayakkabılar maalesef ülkemiz de görülmeye başlandı peki Zehirli ayakkabı olup olmadıgını nasıl anlarız sizlere aşagıda Zehirli ayakkabı olup olmadıgını anlamak için

bir kaç detay yazdık buyrun ilgili yazımız aşagıdadır.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bu sebeple, zehirli ayakkabıların markasını da açıkladı. 19 Bin 920 çift ayakkabının markasının Arow, Arow Men ve Arow Kids olduğunu açıkladıktan sonra Denge Enternasyonal Ayakkabıcılık’ın ithal ettiğini de ifade etti.

zehirli ayakkabı nasıl anlaşılır

Zehirli Ayakkabı Markaları Neler?

Ayrıca test için alınan ayakkabıların 12 modeli uygunsuz 3 modeli kullanıma uygun çıktı. Şu anda satılmamış 2 bin 368 çift ve 947 çift olmak üzere, iki farklı depoda saklanan ayakkabılar var. Bunların da diğer ürünler gibi imha edileceği ifade ediliyor.

Halk arasında, zehirli ayakkabı markası hangisi telaşına cevap veren Bakanlık, imha ve araştırmalarını kapsamlı olarak sürdürüyor.

Zehirli Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

Ayakkabı konusunda uzman isimler, derinin hafif yanık koktuğunu ve el sürüldüğünde iz bıraktığını ifade etti. Esnafın konuya dair diğer bir uyarısı da, çok düşük fiyatlarla satılan ve üretim yerinin belirsiz olan ayakkabılar tercih edilmemeli, şeklinde oldu. Üretim yeri bilindik ve güven veren bir yer olmalı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "Tüm Ayrıntılar Zehirli Ayakkabı Olup Olmadıgını Nasil Anlarız"

  1. Haluk yüce demişki

    15-20 gün öncesinde Kocaeli-İzmit NCİTY AVM Arow dan ayakkabı aldım ve ayakkalarım giydim sürece kaşınmaya başlıyor iadesini yapmam mümkün mü acaba cvp atarsanız sevinirim.

  2. maria onofrei demişki

    bu ayakkabıyı kim bulduysa azına sı… yemin olsun. sok o ayakkabıyı…Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.