Yurtdışı Ayakkabı Getirmede Vergi Alınıyor mu? : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Yurtdışı Ayakkabı Getirmede Vergi Alınıyor mu?

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yurtdışı Ayakkabı Getirmede Vergi Alınıyor mu?

Hükümetimiz sagolsun bugünlerde yurtdışından ayakkabı getirenlere vergi ödettirmeye başlamış biz de bunun araştırmasını yapalım dedik yurtdışı ayakkabı vergisi varmı yurt dışı ayakkabı vergisi ne kadar gibi sorular sorulmakta siz de yurtdışından ayakkabı almak istiyorum ama vergi ödemem gerekiyormu diye soruyorsanız sizler için aşagıda ki yazımızı hazırladık.

Sadece kıymetli eşya sıfatı altında vergi alınabilir ve bu eşyanın ne kadar kıymetli, kime göre kıymetli orası tabii ki tartışılır. Ancak alınan bu vergi şuanda HAKSIZ bir vergi. Gerekli resmi yazılara ulaşıp sitemizde yazıyı tekrar yayınlayacağım. Bu zamana kadar herkese yardımcı oldum ve hep beraber çok bilgilendik. Bunun üstesindende geleceğiz.Yurtdışından Ayakkabıya Vergi Sorunu çok arkadaşımızın canını yaktı.
Ne tavsiye edersin, ne yapalım derseniz.

Öncelikle Ödeme Sayfanızın çıktısını alın, Kredi kartı Ekstrenizin çıktısını alın

En Yakın PTT şubesine giderek. Vergiden muaf olmanız gerektiğini belirtin ve vergi iptali için EBYS üzerinden dilekçe göndermek istediğinizi söyleyin. EBYS kurum içi e-posta servisidir. Oradan bir memur sizlere yardımcı olacaktır. Daha sonra şikayet sorgulaması yapmak için 0 507 458 1061 bu numarayı arayabilirsiniz.

Dilekçe ve şikayetler istav-ukim@ptt.gov.tr bu mail üzerinden de gönderilebiliyor ancak işinizi sağlam yapmak istiyorsanız. Tavsiyem EBYS üzerinden göndermenizdir.

Bilgidefteri’den alıntıdır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.