2015 Facebook Nasıl Kayıt Olunur Kaydol Sayfası Giriş ve Bilgi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

2015 Facebook Nasıl Kayıt Olunur Kaydol Sayfası Giriş ve Bilgi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2015 Facebook Nasıl Kayıt Olunur Kaydol Sayfası Giriş ve Bilgi

Merhaba sevgili sosyal medya severler bugün sizler için Facebook,a nasıl kayıt olunur facebook kayıt olma facebook yaş sınırı facebook’a kaydolmak istiyorum Bu siteye kaydınız yapılamıyor facebook’a kaydol istiyorum Facebook açamiyorum üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz face açamıyorum facebook acılmıyor gibi soruların cevaplarını aşagıda verdik Facebook Kaydol

Facebook’a Kaydol sayfası Facebook’a yeni üye olmak için kullanabileceğiniz bir sayfadır. Facebook günümüz itibarı ile Türkiye’de ve dünyada milyonlarca insanın kullanmakta olduğu bir sitedir. Facebook sayesinde arkadaşlarınız, akrabalarınız ve yakınlarınız ile bağlantı kurabilirsiniz, onları arkadaşlarınıza ekleyebilirsiniz ve paylaşımda bulunabilirsiniz. Kendiniz paylaşım yapabildiğiniz gibi arkadaşlarınızın da paylaşımlarını görebilir, onları beğenebilir ve altına yorum yazabilirsiniz.

Facebook Kaydol

Facebook’a Kaydol Sayfasına Nasıl Girilir?

Facebook’a Kaydol sayfasına girdiğinizde karşınıza aşağıdaki gibi bir form çıkacaktır. Formun bulunduğu Facebook ekranına gitmek için resme veya resmin altındaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Facebook Kaydol

Facebook'a Kaydol

Kaydolma Formu Nasıl Doldurulur?

Facebook Kaydol

Formu doldurmak ve Facebook’a kaydolmak her ne kadar çok basit olsa da formu doldururken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Şimdi bu hususların üzerinden madde madde geçelim.

  1. Formda yer alan Ad ve Soyad bölümüne gerçek ad ve soyadınızı yazmalısınız. Kaydolduktan sonra ad ve soyadınız arama sonuçlarında çıkacaktır. Bu sayede, arkadaşlarınızın ve sizle bağlantı kurmak isteyenlerin size ulaşması ve sizi bulması kolaylaşacaktır.
  2. E-posta adresiniz kısmına girmek üzere geçerli bir e-posta adresi giriniz. Eğer bir e-posta adresiniz yoksa Hotmail, Gmail veya Yahoo Mail vasıtasıyla ücretsiz olarak bir mail adresi edinebilirsiniz. Facebook hesabınızı aktive etmek ve Facebook bildirimlerini almak için geçerli bir mail adresi girilmesi gereklidir.
  3. Yeni Şifre alanına tahmin edilmesi kolay olmayan bir şifre giriniz. Doğum tarihi, 000000, 0123456, aaaaaa, abcdef gibi şifreler güvenli değildir ve hesabınızın kolayca ele geçirilmesine neden olur. Güvenli şifreler yaratmak istiyorsanız şifrenizde büyük harfler, küçük harfler, rakamlar ve semboller kullanın.
  4. Doğum tarihi kısmını yine ad ve soyad kısmı gibi doğru doldurmanız ilerde faydanıza olacaktır. Örneğin doğumgününüz geldiğinde Facebook arkadaşlarınıza hatırlatma mesajı göndermektedir. Doğum tarihinizi doğru girdiğinizde vakti geldiğinde pek çok doğumgünü kutlama mesajı alabilirsiniz. Doğum Tarihi alanının bir diğer önemi ise yaşınıza uygun Facebook deneyimi yaşamanıza yardımcı olmasıdır.

Facebook Kaydol

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "2015 Facebook Nasıl Kayıt Olunur Kaydol Sayfası Giriş ve Bilgi"

  1. kullanici demişki

    Acilmiyo sakin dene meyin

  2. furkan demişki

    olmuoYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.