Anlatım Facebook Profil Fotoğrafına Bayrak Ekleme Nasıl Eklenir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Anlatım Facebook Profil Fotoğrafına Bayrak Ekleme Nasıl Eklenir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anlatım Facebook Profil Fotoğrafına Bayrak Ekleme Nasıl Eklenir

Facebook kullanıcılarının profil fotografları üzerine ekleyebilecekleri BAYRAK efekti özelligini aktif etti peki facede bayrak nasıl eklenir facebook profil fotosu üzerine bayrak resmi yapma ile ilgili bilgileri siz degerli ziyaretçilerimiz için aşağıdaki yazımızda anlattık yapamadıgınız birşey olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz.

İlk olarak bilgisayarınız üzerinde Facebook hesabınızın açık olduğu internet tarayıcınızda şu sayfayı ziyaret edin:

(https://www.facebook.com/gameface)

Sayfa açılınca profil fotoğrafınızı görecek, sol tarafta da çerçeve önerilerini göreceksiniz. Sol taraftaki önerilerde Türkiye Bayrağı’nı görebilirsiniz.

Eğer Türk Bayrağı öneriler arasında çıkmazsa veya farklı bir bayrak kullanmak isterseniz arama çubuğunu kullanarak Türkiye Bayrağı’nı veya istediğiniz ülkenin bayrağını aratabilirsiniz. Arama yaparken dikkat etmeniz gereken şey ise ülke adlarını İngilizce olarak yazmanız. Örnek olarak; Türkiye Bayrağı’nı bulmak için Turkey yazmanız gerekiyor:

Aradığınız bayrağı bulunca alt taraftaki “Profil Resmi Olarak Kullan” tuşuna tıklayın ve profil resminizi oluşturun, dilerseniz bu tuşun hemen yanındaki bölümü kullanarak bayrağın ne kadar süreyle fotoğrafınızda ekli kalacağını belirleyebilirsiniz (bayrağın sürekli kalmasını da seçebiliyorsunuz)

Mobil Cihazlar Üzerinde Facebook Profil Fotoğrafına Bayrak Ekleme

Facebook’un mobil sürümlerinde profil fotoğraflarınıza bayrak eklemek için öncelikle Facebook uygulaması üzerinden profil sayfanızı açın

Profil sayfanız açıkken profil fotoğrafınızın üzerindeki “Düzenle” bölümüne dokunun.

Menü açılınca “Çerçeve Ekle” seçeneğini seçin.

Facebook Profil Fotoğrafına Bayrak Ekleme Nasıl Yapılır

Açılan sayfada karşınıza Türk Bayrağı çıkmazsa “Turkey” yazıp aratın. Eğer başka bir ülke bayrağını kullanmak isterseniz buraya İngilizce olarak ülkenin adını yazabilir ve aratabilirsiniz.

Facebook Profil Fotoğrafına Bayrak Ekleme Nasıl Yapılır

Son olarak alttan bayrak eklenmiş profil fotoğrafınızın ne kadar görüntüleneceğini seçin (kalıcı olmasını da sağlayabilirsiniz) ve yukarıdaki “Kullan” tuşuna tıklayarak profil fotoğrafınızı kullanmaya başlayın.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.