BUARAYA TIKLA Facebook Onay Kodu Nasıl Alınır Almak İstiyorum : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BUARAYA TIKLA Facebook Onay Kodu Nasıl Alınır Almak İstiyorum

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BUARAYA TIKLA Facebook Onay Kodu Nasıl Alınır Almak İstiyorum

Facebook sosyal aglar içerisinde dünyada en çok kullanılıanlar arasındadır bu sebepledir ki facebook ta bir çok sorun da çıkabilmekte biz de sizleriçin facebook onay kodu alma hakkında bilgiler paylaşmak istedik facebooktan onay kodu nasıl alırım diyorsanız sizlere facebook onay kodu almak ile ilgili paylaşımımız aşagıda ki yazımızdadır.

facebook kod
Giriş yaptıktan sonra, hesabınıza bir cep telefonu numarası ekleyerek hesabınızı doğrulayabilirsiniz. Cep telefonu numaranızı, başına ülke kodu (örn. ABD’deki numaralar için 1) ekleyerek girin. Size kısa mesajla bir onay kodu göndereceğiz. Bu kodu hesabınızı doğrulamak için sağlanan alana girin.

Bunu ayrıca Mobil Ayarları sayfanızdan da (Hesap > Hesap Ayarları > Mobil) yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzu yalnızca bir hesap doğrulamak için kullanabileceğinizi unutmayın.

Hesabınızı doğruladıktan sonra, daha fazla sayıda Facebook özelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin, hesabınız doğrulandıktan sonra hesabınıza bir kullanıcı adı ekleyerek profil (zaman tüneli) URL’nizi kişiselleştirebilirsiniz.

Görüldügü üzere facebook onay kodu bu şekilde alınmakta sizin de ayrıca sormak istediginiz sorular var ise bizlere aşagıda ki yorum bölümümüzden soru sorabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "BUARAYA TIKLA Facebook Onay Kodu Nasıl Alınır Almak İstiyorum"

  1. Facebook onay kodu demişki

    Facebook onay kodu almak istiyorum nasıl alınırYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.