BURAYA TIKLA İnstagram Hesap Kapatma Silme Durdurma İptal Etme : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BURAYA TIKLA İnstagram Hesap Kapatma Silme Durdurma İptal Etme

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURAYA TIKLA İnstagram Hesap Kapatma Silme Durdurma İptal Etme

İnstagram dünya’da ve Türkiye’de milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmış bir sosyal fotograf paylaşım uygulamasıdır siz de instagram kullanıcısı iseniz ama bir nedenden dolayı hesabınızı silmek istiyorsanız yapmanız gerekenleri sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık instagram hesabı nasıl silinir instagram hesabı nasıl dondurulur instagram hesabı nasıl iptal edilir tüm ayrıntılar yazımızda.

Instagram Hesabı Nasıl Silinir?

Instagram hesabımı silebilmemiz için herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan Instagram.com adresine giriş yapıyoruz. Ardından kullanıcı adı ve şifremizle sisteme giriş yapıyoruz. Sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıdaki Instagram hesap silme bağlantısına tıklıyoruz.

Hesap silme bağlantısına tıkladıktan sonra hesabınızı neden sildiğinizi belirtmeniz gereken bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada bulunan “Çok zamanımı alıyor.” seçeneğini işaretlemenizi tavsiye ederim. Hesap silme nedeninizi girdikten sonra alt kısımda bulunan kısma şifrenizi tekrar girin. Son olarak da sayfanın en alt kısmında bulunan “Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat” düğmesine tıklayın.

Söz konusu düğmeye tıkladığınızda fotoğraflarınız, yorumlarınız, beğenileriniz, arkadaşlarınız ve diğer tüm verileriniz kalıcı olarak silinecektir ve bir daha kurtarılamayacaktır. Gelecekte başka bir Instagram hesabı açmaya karar verirseniz tekrar aynı kullanıcı adı ile kayıt olamayacağınızı unutmayın.

Bilmeniz Gerekenler

Hesabınızı silebilmeniz için hesabınıza giriş yapabiliyor olmalısınız.
Hesabınızı sildikten sonra verileriniz kalıcı olarak silinir.
Hesabınız kalıcı olarak silindikten sonra kesinlikle geri getirilemez.
Hesabınızı sildikten sonra eski kullanıcı adınızla yeni hesap açamazsınız.

Instagram Hesap Silme Linki: Buraya Tıkla

Geçici Instagram Hesap Silme Linki: Buraya Tıkla

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.