2015 Güvenilir Yurtdışı Ucuz Alışveriş Siteleri Çin Amerika : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

En Güncel Güvenilir Yurtdışı Ucuz Alışveriş Siteleri Çin Amerika

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

En Güncel Güvenilir Yurtdışı Ucuz Alışveriş Siteleri Çin Amerika Adresleri

En güvenilir yurtdışı alışveriş siteleri hangileridir bugün sizler için güvenilen yurt dılı alışveriş siteleri ni paylaştık siz de yurtdılından alışveriş yapmak istiyorum diyorsanız aşagıda ki yazımız da paylaştık

İnternet üzerinden ürün satmak son yıllarda gerçekten aşırı revaçta bir konu sebebi ise ürünlerin satışındaki kar marjı çok fazla yüksek, bilhassa yurtdışından alternatifler getiriliyorsa fiyat şekilde daha da yüksek bir kar marjına satılabiliyor.

genelde ürünler çin’den alınıyor sebebi ise çin dünyada en iyi marka yapan ve satan ülke ucuz meslek gücü ile çalışan çin fabrikaları dünya pazarına aşırı ucuza mal satabiliyor.

ınternet’ten ürün satmakta ki en büyük avantajlardan birisi ürünü getiririp sizin satmanız yani birinci elin sizin olması bununla birlikte oldukça çok memleket ücretsiz kargo sistemi ile çalışarak bu ürünleri satmaktadır.

fakat standart olarak çin siteleri ucuzken ABD siteleri ucuz lakin kaliteleri satmaktadır. Tabiyki çin sitelerine göre ucuz olamaz orası ayrı bir mevzudur.

Bu kadar bilgiden sonra sizlere bildiğim ve açıklamaları ile ortaya koyacağım siteleri sıralamak istiyorum umarım işinize fayda ve bir yorum yazarsınız.

uyarı: burada paylaştığım sitelerden alışverîş yapmadan evvela lütfen Türkiye’ye ürün gönderip göndermediğine bakınız bazı sîtelerde gönderiliyor dediği durumda gönderilmediği meselesinde mail geldi. Alışverişte her zaman memleketimiz seçimini denetim ederek free shiphing yazıp yazmadığını denetim ediniz.

Site:

www.amazon.com

Dünyanın en büyük alışveriş sitesi. Amerika’da olan site çok sayıda ürünü avantajlı fiyata vermektedir. bilhassa bazı günlerde 100 dolarlık ürünü 30-40 dolara sattıkları gün olmakta. memleketimiz fiyatlarına göre ucuz olan site oldukça çok markada satmaktadır.

Kargo tarafından Türkiye’ye doğrudan olarak ücretsiz kargo sunmamaktadır. uygun kargo firmaları ile size gönderim yapmaktadır.

Kategori: oldukça çok marka ve ürün bulunmaktadır.

Site:

www.aliexpress.com

Dünyanın en büyük çin sitesidir kıyafetten, elektroniğe, ayakkabıdan, her çeşitli ev malzemesine kadar herşey bu sitede. bununla beraber bu site için dünyanın en uygun alışveriş sitesi denilebilir. Türkiyeye parasız gönderim yapmaktadır. kargo parası ekseriyetle olmaz. Kendimde alışveriş yaptım buradan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Site

http://www.sammydress.com/

çin alışveriş sitesî çoğunlukta kıyafet ve takıların bulunduğu sitedir. ürünlerin karşılama alternatifleri alt kısımda yazmaktadır. genel olarak ücretsîz kargo ile gelmektedir. Alışveriş yaptım 15-20 gün içerisînde geldi. korkusuzca alışveriş yapabilirsiniz teşekkürler

Site:

www.ebay.com

Dünyanın en büyük sitelerinden bir tanesi Türkiye’de ki gittigidiyor mantığı ile çalışıyor. birçok tedarikçinin ürün satışının ve çok sayıda ikinci elin bulunabileceği bir sitedir. En büyük özelliği ikinci el bulabileceğiniz tek sitedir.

Türkiye’ye birçok satıcı parasız gönderin yapmaktadır. (Tek problem aşırı satış yapanlardan alınız dolandırma rahatsızlığına karşı)

Kategori:her çeşitli ürün bulunmaktadır.

Site :

www.dealextreme.com

çin sitesidir. bedava Kargo ile çalışır. genel olarak teknolojik ürünler olmaktadır. türkiye fiyatlarına göre hesaplı çin siteleri arasında yüksek fiyatlı bir sitedir.

Ulaşım süresi : En az 2 Haftadır

Site:

http://www.modcloth.com/

Giyim üzerine satış yapılan yurtdışı internet sitesi kıyafetleri genel ve ucuzdur

Site:

http://www.everbuying.com

Kıyafet üzerine satışın oluğu çin sitesi Türkiye’ye gönderimi bulunmaktadır ve uygun ürünler satmaktadır.

Site:

www.focalprice.com

çin sitesidir birçok ürünün hesaplı satıldığı bir sitedir. ücretsiz kargo sistemi ile çalışır. Dealextremeye göre daha hızlı gönderim yapmaktadır.

Kategori: ekseriyetle elektronik alternatifler bulunur.

Site:

http://caliroots.com/

ayakkabı ürünlerinin satıldığı bir site Türkiye’ye ürün gönderimi bulunmakta lakin fiyatları Türkiye’ye aynı seviyededir.

Site:

http://www.focalprice.com/

çin sitesi genelde uygun elektronik ürünler satılmakta güvenilir bir site Türkiye’ye bedava gönderimi bulunur.

Site:

http://shoebuy.com/

çok sayıda ayakkabının bulunduğu Amerikan sitesidir Türkiye’ye gönderimi bulunmakta.

Site:

www.asos.com

Giyim üzerine birçok markanın satıldığı ve kargonun parasız bulunduğu alışveriş sitesi

Site:

http://wayfair.com/

genelde çanta ve valizlerin satıldığı Amerikan sitesi Türkiye’de satışı bulunmakta.

Site:

http://ocshades.com/akıl/

Güneş gözlüğü için yapılan internet sitesi Türkiye’ye ücretsiz gönderimi bulunur.

Site:

http://www.suntekstore.com

değişik ürünlerin bulunduğu alışveriş sitesi Amerikan sitesi Türkiye’ye ücretsiz gönderim bulunur.

Site:

http://www.tinydeal.com

aşırı kaliteli ve uygun bir site saatten ayakkabıya tekstil ürünlerine çok sayıda ürün var on gün içinde ürün gönderimi yapılır.

Site:

www.vancl.com

Giyim üzerine çok aşırı müsait bir çin sitesi lakin siteyi google chorme de açıp dilini ingilizce yapmayı unutmayınız. parasız Türkiye’ye gönderimi bulunmakta.

Site:

http://strawberrynet.com/

Kozmetik ve parfüm sitesi ürünleri gayet ve Türkiye’ye parasız kargo sağlamaktadır.

Site:

RockCreek.com

Spor malzemeleri satan internet sitesi müsait fiyatı ürünler bulunmakta.

Site:

http://www.skatewarehouse.com

Her türlü eşyanın satıldığı internet sitesi herhangi bir bilgi bulunmamakta.

Site:

http://www.footlocker.com

Marka ayakkabıların satıldığı Amerikan sitesidir. Türkiye’ye gönderimi bulunur.

Site:

http://schuh.co.uk

ayakkabı sitesidir

Site:

http://www.tennis-warehouse.com/

pabuç sitesidir uygun bir sitedir.

yurtdısından alışveriş yaparken alışveriş yaptıgınız site hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor bunlara dikkat ediniz. örnegin paypal, moneybookers, gibi güvenli olan alışveriş öncesi ve sonrasında müşteriyi herzaman koruyan ödeme kanalların olup olmadıgına dikkat ediniz. eğer bu tip ödemeleri kabul etmiyor yalnızca westernunion, banktransfer, moneygram bu gibi ödeme kanallarını kabul ediyor ve sitedeki elemanlar bu kanallarda ısrarcı oluyorlar kesinlikle o sitelerden kacının, cunku bu tip ödeme kanallarından ödeme yaparsanız muhakkak hiç bir şey ispatlayamazsınız paranız yanar. zaten kendine güvenen kurumlar bilhassa dünyaya satış yapıyorsa evvela paypal ve moneybookers benzeri ödeme kanallarını kullanır. Cunku bu tip ödeme kanalları çok aşırı güvenlidir. hiç bir satıcı kendini riske atamaz. özellikle Paypal bu konu hakkında aşırı titizdir. Urunleri alırken malın fiyatlarınada cok dikkat ediniz, özellikle alibaba.com benzeri internet sitelerinde bir cok dolandırıcı mevcuttur. çoğunlukla paypal ödeme kabul eden yerleri tercih etmeye calısın. aksi taktirde paranızı kaybedebilirsiniz. Simdilik bizden bu kadar, umarım faydalı olması dileğiyle… Gümrük mevzuatlarında her gecen gün değişiklik olmaktadır onlarıda takip etmenizde yarar olmaktadır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

8 Yorum yapılmış "En Güncel Güvenilir Yurtdışı Ucuz Alışveriş Siteleri Çin Amerika"

« Geri12İleri »
  1. TOLGA demişki

    ozan bey sizinle nasıl görüşebiliriz acaba?

  2. serdar demişki

    bende birkaç kez bir site kullandım bu şekilde kız arkadaşıma hediye almak için:) viabox adlı bu site amerikadan verilecek siparişler için geçerli yalnız. kargolama ücreti falan benzerlerine göre çoooook iyiydi. bide müşteri hizmetleri falan ilgili. paketleme hizmetleri falan var ve paketin fotoğrafını falan atıyorlar :) ilgilenenlere yardımcı olur umarım :)

  3. Canlı Admin demişki

    Teşekkür ederiz Serdar bey

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.