En İyi 2015 Twitter Organik Takipçi Kasma Hilesi Yöntemi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

En İyi 2015 Twitter Organik Takipçi Kasma Hilesi Yöntemi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

En İyi 2015 Twitter Organik Takipçi Kasma Hilesi Yöntemi

Sosyal medya adı üzerinde ne kadar sosyal görünürseniz bir okadar popüler oldugunuz bir sanal mecradır bunun için yapmanız gereken şey takipçilerinizin çogalmasıdır peki twitter da takipçi nasıl çoğaltılır organik twitter takipçi yapma nasıl yapılır twitter takipçi sayısı artırma yöntemi nedir bunun için yapmanız gerekenleri detayları ile aşagıda ki yazımız da paylaştık.

İlk önce sıradan yani fake tabir edilen bir kız profili açalım. Twitter hesabımızı bu şekilde açmamızın nedeni bayan hesaplara daha çok geri dönüş yapılmasıdır.

Hedeflediginiz takipçi sayısına ulaştıgınız da istediğiniz profile dönüştürebilirsiniz. Oluşturmuş oldugunuz fake kız profili gerçek bir bayan fotografına sahip olmalı. Ve bir kaç resim daha eklemelisiniz. atabildiginiz kadar da tweet atın. Hemen hemen bir o kadar da favori yapmalısınız.

Artık hesabımız hazır, takipçi kasma işlemine başlayabiliriz.
Fenomen yani takipçi sayısı fazla olan bir hesabın takipçilerinin gösterildiği sayfaya girin. Ve sayfaya girdikten sonra space yani boşluk tuşuna basılı tutarak takipçilerin gösterildiği alana kadar aşağı doğru inin.

Sayfayı takip etmek istediğiniz kişi kadar aşağı indirdikten sonra fare ile sayfaya sağ tıklayıp öğeyi denetleye basın. Öğeyi denetleme alanı açılınca üstündeki menünün en sağındaki “Console” butonuna basın. Şimdi alttaki kodu oraya yapıştırıp enter tuşuna basın. Otomatik olarak o sayfadaki hesapları takip etmeye başlayacaktır. 10 dakikada yaklaşık 1000 kişiyi takip etmektedir.

__cnt__ = 0;
jQuery('.stream .ProfileCard-actions > button.user-actions-follow-button > span.button-text, span.follow-text').each(function (i, ele) {
ele = jQuery(ele);
if (ele.css('display') != 'block') {
console.log('already following:', i);
return;
}
setTimeout(function () {
ele.click();
}, __cnt__++ * 500);
});

Bunları yaptıktan sonra sizi takibe almayanları takip ettiginiz ama sizi takip etmeyenleri çıkarmaya başlayabiliriz.

İlk olarak ManageFlitter adresine girin. Twitter hesabınız ile giriş yapın. Vermiş oldugumuz site güvenilirdir rahat olun. Uygulamamız ile giriş yaptıktan sonra bizi takip etmeyen hesapların gözüktüğü sayfa açılacaktır. Bu hesapların yanındaki “Unfollow” butonuna basarak hızlıca takip etmeyenleri unfollow layın. Ve bu şekilde twitter organik takipçi kasma yönteminin son adımını da tamamlamış oldunuz.

Yapamadıgınız birşey olursa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.