Facebook Hesabını Profili Sayfaya Çevirme Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Facebook Hesabını Profili Sayfaya Çevirme Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Facebook Hesabını Profili Sayfaya Çevirme Nasıl Yapılır

Facebook kullanıcıları özellikle çok arkadaşı olan kişiler facebook hesaplarını sayfa özelligine çevirmek istiyor peki face hesabı nasıl sayfa yapılır yapmak için neler yapmak gerekiyor tüm bunlarla ilgili bilgileri aşağıdaki yazımızda paylaştık yapamadıgınız birşey olursa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Hesap Ayarları => Güvenlik
Güvenli Gezinme => Açık 
Giriş Bildirimleri => Açık
şeklinde ayarlıyoruz.

Şeklinde ayarlayıp hesaptan çıkış yapınız, daha sonra tekrar giriş yapıp bir cihaz isimi giriniz artık bilgisayarınız tanımlandı, şimdi 24 saat sonra tekrar giriş yapıp hesabı sayfaya çevirebileceksiniz..
Bu şekilde ayarlarsanız facebook sizin bilgisayarınızı tanınan cihazlara ekleyip sayfaya çevirme işleminde uyarı vermez.
Önemli Not:Hesabınızı sayfa çevirme işleminde profilin ismi ne ise o isimle çevirmek
zorundasınız.Sayfanızın ismini profil ismi yaparsanız hesap sayfa olduğunda birleştirme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.
       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.