Facebook İletişim Numarası Müşteri Hizmetleri Bağlanma Telefon : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Facebook İletişim Numarası Müşteri Hizmetleri Bağlanma Telefon

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Facebook İletişim Numarası Müşteri Hizmetleri Bağlanma Telefon

Facebook diğer sosyal ağlar gibi internet üzerinde en çok kullanılan bir sosyal iletişim uygulamasıdır bu yüzden facebook ta çoğu zaman sorunlar olabiliyor facebook üzerinde herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda aramanız gereken telefon numarası nedir biliyormusunuz?

iletişim

Facebook müşteri temsilciliği

Facebook müşteri temsilcisi ile telefonda görüşüp sorununuz anlatabilir bu sayede facebook ta olan sorun hakkında bilgi alabilirsiniz.

En çok karşılaşılan problemler, facebook a erişim sorunu, şifre ve e-mail adresinin unutulması, facebook görüntülü konuşma sorunu, facebook oyunlarının açılmaması, resim ve video görüntüleme sorunları, istenmeyen arkadaşlar, facebook hesabının çalınması vs gibi sorunlar ile karşılaşıyorsanız telefon edebilirsiniz.

Facebook un ülkemizde destek veren bir çağrı merkezi ve servisinin bulunmaması nedeni ile kullanıcılar sıkıntı yaşamaktadırlar. Mobil ve internet konularında destek vermeye başlayan

11820

numaralı Facebook müşteri hizmetleri hattı ile artık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
Haftanın 7 günü sabah 09:00’dan gece saat 02:00 ye kadar sizlere hizmet veren Facebook çağrı merkezi; ücretli olduğunu unutmayınız.. 60Sn ücreti bütün avea-vodofono-turkcell için 299 kuruş olarak belirlenmiştir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "Facebook İletişim Numarası Müşteri Hizmetleri Bağlanma Telefon"

  1. özgür deniz demişki

    benim facebook nicin kapaniyor

  2. vasıf demişki

    ben bilgisayardan anlamıyorum facabok adresime giremiyorum 6 yıl oldu bana yardımcı olun lütfen içinde resimlerim var benim için çok önemli veya beni telefonla arasanız çok sevinirim 0531 278 69 07Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.