Facebook Silineni Geri Getirme Resim Fotograf Yazı Paylaşım : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Facebook Silineni Geri Getirme Resim Fotograf Yazı Paylaşım

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Facebook Silineni Geri Getirme Resim Fotograf Yazı Paylaşım

Facebook kullananlar bazen yanlışlıkla paylaştıgı bir içerigi videoyu fotografı yazıyı silebiliyor peki silinen paylaşım geri getirebilir mi getirilirse nasıl getirlir bilmiyorsanız yapmanız gerekenleri sizler için aşağıdaki yazımız da tüm detaylarıyla paylaştık facede silinenler geri gelir mi nasıl getirilir haydi hep beraber inceleyelim.

Facebook profilinizde yer alan “Hareket Dökümü” bölümünden geçmişe doğru gitmeniz. Bu yöntem esnasında herhangi bir indirme işlemi yapmayacağınız için en basit yöntem bu olmaktadır. Ancak, mesajlarınızda geçmiş tarihe gitmeniz için verilerinizi bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

Profilinizin sağ üst köşesinde yer alan Hesap Ayaları bölümünde yer alan “Genel Hesap Ayaları” sekmesinin en altında Facebook verilerinin kopyasını indir butonunu göreceksiniz. Bu bölüme tıkladığınızda “Bilgilerini İndir” başlıklı bir metin ile karşılaşırsınız.

Karşınıza açılan sayfadan “Arşivimi başlat” butonuna tıkladığınızda, “İndirmemi İste” başlıklı bir onay butonu açılarak sizden şifrenizi girmenizi ister. Burada da “Arşivimi Başlat” onayı verip, şifrenizi doğru girdikten sonra “Kişisel arşivin oluşturuluyor. Hazır olduğunda e-posta ile bilgilendirileceksiniz” uyarısı karşınıza çıkar.

Birkaç dakika sonra e-posta kutunuzu kontrol ettiğinizde facebook arşivinizin oraya mail olarak geldiğini görürsünüz. Gelen mailde ilgili bağlantıya tıklayıp, son bir kez daha şifrenizi girerek arşivinizi bilgisayarınıza indirebilir, tüm facebook geçmişinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.