Fotografını Yükle Yaşını Tahmin Etsin How-Old.Net Yaş Tahmini : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Fotografını Yükle Yaşını Tahmin Etsin How-Old.Net Yaş Tahmini

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fotografını Yükle Yaşını Tahmin Etsin How-Old.Net Yaş Tahmini

Microsoft yeni bir site tanıtımı gerçekleştirdi adı How Old yani kaç yaşındasın bu siteye kendi fotografınızı yada herhangi birinin fotografını yüzü belli olacak şekilde yüklüyorsunuz ve size fotograftaki kişinin yaşını söylüyor bizler bir kaç fotograf yükledik lakin aynı fotografı 3 sefer yükledigimiz de hepsinde farklı sonuçlar verdi kısacası diyecegimiz bu işler öyle fotograf yükleyip tahmin etmekle olmuyor :)

Microsoft geçtiğimiz gün sessiz sedasız yaş tahmini yapabilen How-Old sitesini faaliyete geçirdi. Project Oxford projesi kapsamında geliştirilen How-Old.net isimli siteye, kullanıcılar merak ettikleri kişişlerin görsellerini yükleyip tahmini yaşlarını öğrenebiliyor.

 

how old

Henüz pek doğru sonuçlar vermeyen How-Old sitesine popüler video oyun karakterlerinin yaşlarını sorduk. Oyunlarda yaşlarına dair bilgi bulunmayan karakterlerimiz How-Old sitesine göre bakalım kaç yaşında?

İlgili siteye aşagıda ki linkten ulaşabilirsiniz

BURAYA TIKLA

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

3 Yorum yapılmış "Fotografını Yükle Yaşını Tahmin Etsin How-Old.Net Yaş Tahmini"

  1. beril demişki

    ben hep denedim olmuyo

  2. adidas demişki

    How-Old.net sitesine resmimi nereden verebiliyorum ölçmesi için?

  3. bedirhan demişki

    nasıl resim atacağımYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.