Gittigidiyor Mesaj Yazma Şikayet Etme İletişim Bilgileri Mail Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Gittigidiyor Mesaj Yazma Şikayet Etme İletişim Bilgileri Mail Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gittigidiyor Mesaj Yazma Şikayet Etme İletişim Bilgileri Mail Adresi

Gittigidiyor Türkiye’de uzun süredir faaliyet gösteren internet üzerinden alışveriş imkanı sunan köklü bir firmadır siz de gittigidiyor a ulaşmak istiyorum mail göndermem lazım mail adresleri nedir telefon numarası kaçtır gibi bilgileri merak ediyorsanız sizlere bunlarla ilgili tüm bilgileri aşağıdaki yazımızda anlattık.

İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiren Türkiye’nin önde gelen pazar yerlerindendir. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, kendiniz satış yapabilir veya online mağaza açarak işinizi büyütebilirsiniz.

Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.

Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu.

Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

İletişim

Adres:
My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746
Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul
Telefon:
+90 (216) 687 02 99
Faks:
+90 (216) 687 02 98
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi:
(gittigidiyor@hs05.kep.tr)

Müşteri Hizmetleri

GittiGidiyor’un kullanımı ve işlemleriniz hakkında bilgi almak veya bir öneride, bildirimde bulunmak için, Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat hizmetinizde!

Sorumlu kişi:
Oğuzhan Poyrazoğlu
Ticaret Sicil No:
515017462599
Mersis No:
0396045885100010
Mensubu olduğu sektörel kuruluş:
Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği, İstanbul Ticaret Odası

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Gittigidiyor Mesaj Yazma Şikayet Etme İletişim Bilgileri Mail Adresi"

  1. osman demişki

    bilgisayarı acamiyorum ekranı kapatıyor sunuz interneti sizin yüzünüzden kapatacagımYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.