Güvenilir Alışveriş İnternet Siteleri Hangileridir Nereden Alınır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Güvenilir Alışveriş İnternet Siteleri Hangileridir Nereden Alınır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Güvenilir Alışveriş İnternet Siteleri Hangileridir Nereden Alınır

İnternetten Radyodan Televizyondan Ürün Alırken Dikkat

Bugünlerde birçok kişinin başına gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum.

Bildiginiz üzere televizyon radyo ve internette sahte ürünlerin reklamları dönüyor sizler de bu ürünlere inanıp satın alıyorsunuz.

Mesela bir örnek verelim aşagıda ki fotografta gördügünüz bir kamera ve ses kayıt cihazı :)
Yok artık dediginizi duyar gibiyim peki bu nasıl mı olmuş anlatalım.

Ağrı da yaşayan bir kişi telefon ile bir kampanyaya katılıyor bu kampanyanın karşılıgında kendisine ses kayıt cihazı ve kamera gönderilecegi söyleniyor inanıyor peki ne mi oluyor işte sonuç ve gönderilen ürünler :)

Kamera meyve suyu

Kamera meyve suyu

Arayan kişinin kendisini ikna ettiğini ve iş yeri adresini vererek malzemeleri sipariş ettiğini anlatan Vural, “Bir hafta önce beni bir şirketten aradılar. Bana dediler ki ‘ne iş yapıyorsun’, market işletiyorum dedim. Bana dediler ki ‘işte 575 lira değerinde masa üstü bir kamera ve ses kayıt cihazımız kampanyada. Size 170 liraya göndereceğiz.’ Biraz konuştuk. Dolandırıcılıktan şüphelendim. Telefondaki şahıs beni ikna etti. Adresimi verdim. Bir hafta sonra kargo elime ulaştı. Ücretini ödeyip kargoyu açtım. Bir de ne göreyim. Bir meyve suyu bir de kulaklık çıktı” dedi.

2. Olay da şöyle gelişiyor.
Olayımız Mugla da gerçekleşiyor güvenilir olup olmadıgını bilmeden araştırmadan bir internet sitesinden cep telefonu siparişi veren Yusuf Kurnaz adlı kişi ve karşılaştıgı olay trajikomik sabırsızlıkla siparişini gelmesini bekleyen Yusuf Kurnaz nihayet siparişi kargo ile geliyor ve kargo parasını ödeyen adam kutuyu açtıgında şok oluyor kutunun içerisinden HIYAR çıkıyor evet yanlış duymadınız kibar adı ile SALATALIK çıkıyor :)

Hıyar Cep Telefonu

Hıyar Cep Telefonu

Muğla’nın Marmaris ilçesinde bir otelde cankurtaran olarak çalışan Kurnaz, internette rastladığı bir siteden kampanyalı cep telefonu almak istedi. “Hemen Satın Al” butonunu tıklayan Kurnaz’ı, beş dakika geçmeden siteden bir kişi aradı ve kampanyalı telefon konusunda ikna etti. Yusuf Kurnaz da sipariş verdi. Üç gün sonra bir kargo geldi.

Açmadan önce 900 lira ödeyen Kurnaz, kutuda oyuncak bir telefon ve küçük bir salatalıkla karşılaştı. Gördüğüne inanamayan Kurnaz, kargo yetkilisinin de parasını geri vermemesi üzerine site ve kargo yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

Evet gördügünüz gibi bu gibi olaylar başınıza gelmesin istiyorsanız sakın ama sakın araştırmadan birşey satın almayın en önemlisi de internet radyo ve televizyonda bas bas bagırıp tanıtımı yapılan reklamlara sakın inanmayın.

En güvenilir internet satış sitelerini sizler için aşagıda verdik bu sitelere gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

1. Hepsiburada . com
2. Hızlıal . com
3. N11 . com
4. Mediamarkt . com
5. Gold . com . tr
6. vatanbilgisayar . com

Bu yukarıda yazmış oldugumuz sitelere güvenebilirsiniz ama siz yinede bu yukarıda yazmış oldugumuz site dışında başka bir yerden alışveriş yapmak istiyorum diyorsanız bize aşagıda ki yorum bölümümüzden yazıp güvenilir olup olmadıgını sorabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.