Hepsiburada dan Alışveriş Yapılır mı Nasıldır Yorumlar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Hepsiburada dan Alışveriş Yapılır mı Nasıldır Yorumlar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hepsiburada dan Alışveriş Yapılır mı Nasıldır Yorumlar

Ülkemiz de yıllardır süre gelen bir çizgi ile yoluna devam eden Hepsiburada.com alışveriş sitesi hakkında yorumlarınızı ögrenmek istiyoruz hepsiburadadan alışveriş yapılırmı hepsiburada.com güvenilir mi hepsiburada şikayetleri nedir hepsiburada sorun yaşayan müşteri yorumları alışveriş yapanların yorumları nedir kargo kaç günde geliyor müşteri temsilcileri nasıl ilgileniyorlar mı gibi soruların cevaplarını aradıgımız konumuz aşagıda yer almaktadır.

Hepsi burada iletişim yolları müşteri temsilcisi, twitter adresi facebook sayfası ve telefon numaraları.

E-Posta hesabı bulunmamaktadır e-posta kısmında şu ibare yer almaktadır.

Müşteri hizmetleri departmanımız haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir. Sorularınızın cevaplarını “Hesabım” sayfasındaki “Bize Sorun” bölümünde yer alan “Cevapları Okuyun” köşesinden takip edebilirsiniz. Size verilen cevabın, sorununuzun çözümünde ne derecede faydalı olduğunu anketimizi doldurarak değerlendirmeniz bizim için önemlidir. Böylece size daha iyi hizmet verebiliriz.

Hepsiburada telefon numarası
Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için her gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 0850 252 40 00 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Posta ve faks bilgileri
Posta/Faks”
Genel Müdürlük:Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2
Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul
Lojistik Merkezi:Mimar Sinan Mah. Karadeniz Cad. No:152
Paşaköy-Sultanbeyli / İstanbul
Faks:0216 592 53 38

Fatura Bilgileri
Hepsiburada.com, sadece aşağıdaki adreste kuruludur. Fiziksel bir mağazası yoktur, internet üzerinden satış yapar.D-Market Elektronik Hizmetler Tic. A. Ş.

Ünvanı:D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A. Ş.
Ticaret Sicil Numarası: 436165
Genel Müdürlük:Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2
Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul
Lojistik Merkezi: Mimar Sinan Mah. Karadeniz Cad. No:152
Paşaköy-Sultanbeyli / İstanbul
Yer Sağlayıcı:D-Market Elektronik Hizmetler Tic. A. Ş.
Telefon:0850 252 40 00 (Çağrı Merkezi

Twitter adresi
twitter.com/hepsiburada

Facebook adresi
facebook.com/Hepsiburada

İnstagram adresi
instagram.com/hepsiburada

1998 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

30 kategoride 600.000 adet ürün çeşitliliğimizle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük. Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçildik.

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; 7 milyon üyemize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Hepsiburada ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik sizin de farklı yorumları var ise bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

3 Yorum yapılmış "Hepsiburada dan Alışveriş Yapılır mı Nasıldır Yorumlar"

  1. Hepsiburada demişki

    Hepsiburada alışveriş güvenli mi?

  2. Ahmet BOZDAŞ demişki

    17.10.2015 tarihinde hepsiburada.com’dan Teka ankastre set siparişi verme hatasında bulundum. 3 parça üründen elime sadece Davlumbaz ulaştı , Fırın ile Ocak gönderilmedi ve bugüne dek her gün telefonla aramama rağmen ne doğru dürüst bir cevap alabildim ne de eksik ürünü gönderdiler. İade talebime ise 06.11.2015 den beri yanıt vermiyorlar. 51 yaşındayım bugüne dek böyle bir alış- veriş yapmadım. Durum hala cevapsız , netice tüketici mahkemesine gitmekten başka çarem kalmadı gibi. Hepsiburada.com dan alışveriş yapmayı düşünenlere acizane tavsiyem bir kere daha düşünün derim.

  3. Hepsiburada demişki

    Hepsiburada alışveriş güvenli mi?Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.