İnstagram Fotograf Resim İndirme KESİN ÇÖZÜM : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İnstagram Fotograf Resim İndirme KESİN ÇÖZÜM

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İnstagram Fotograf Resim İndirme KESİN ÇÖZÜM

Sıkı bir İnstagram kullanıcısısınız ama instagramdan fotografları indirmek istiyorum diyorsunuz peki instagram resimler nasıl indirlir ne yapmak gerekiyor bunun hakkında yazımızı sizler için paylaşıyoruz.

Popüler fotoğraf uygulaması Instagram’da paylaştığınız fotoğrafları yerel diskinizde de bulundurmak istiyorsanız Instaport uygulması tam size göre.
Instaport.me adresinden erişilen web tabanlı uygulama, Instagram fotoğraf arşivinizi kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor. Sayfaya girdiğinizde üç aşamalı işlem pencereleriyle karışılaşıyorsunuz.
İlk adımda Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. İkinci aşama ise Instagram’da bulunan fotoğraflardan hangilerini indirmek istediğiniz ile ilgili seçimlerden ibaret. Bu ekranda “tüm fotoğraflar” seçeneği başta olmak üzere eklenme tarihine, tarih aralığına, beğenilme durumuna ve etikete göre gibi çeşitli değişkenlere bağlı olarak indirmek istediğiniz içeriği filtre edebiliyorsunuz. Son aşamada ise belirttiğiniz seçimlere bağlı olarak fotoğraflar tespit edilerek sıkıştırılıyor ve indirmeye hazır hale getiriliyor.
“Donate & Download” seçeneği ile yazılım ekibine bağışta bulunabilir, “Only Download” seçeneği ile sadece hazırlanan fotoğraf arşivinizi indirebilirsiniz.
       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.