İnstagram Hesabını Geri Alma Tüm Bilgiler Hesabım Çalındı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İnstagram Hesabını Geri Alma Tüm Bilgiler Hesabım Çalındı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İnstagram Hesabını Geri Alma Tüm Bilgiler Hesabım Çalındı

İnstagram hesabınız mı çalındı ya da bilemediğiniz bir nedenden dolayı instagram hesabınıza giremiyormusunuz o halde sizler için çalınan instagram hesabı nasıl geri alınır bunun ile ilgili geniş açıklamalı bilgileri paylaşıyoruz instagram şifresi sıfırlama çalıntı instagram hesabı geri alma nasıl alınır.

Instgram’ı kullanırken “Şifreniz değiştirildi” mesajı alarak uygulamadan çıkış olursa,
Siz değiştirmediğiniz halde isim, soyisim, cep telefonu numarası, e-posta adresi değiştirilmişse,
Facebook hesabınızla bağlanırken artık bağlanamıyorsanız,
Cep telefonu numaranıza şifre istediğinizde hatalı numara uyarısı alıyorsanız,
Hesabınıza hiçbir şekilde giremiyorsanız

Yukarıdaki belirtilerden bir yada birkaçını yaşıyorsanız Instagram hesabınızın çalınmış olma ihtimali oldukça yüksektir. Size aşağıda anlatacağımız yöntem ile kendi hesabınızı yada hesabı çalınan bir arkadaşınız ise onun hesabını kurtarmayı deneyebilirsiniz. Bu yazıda özellikle çalınan hesabın sahibinin nasıl Instagram hesabını geri alabileceğini anlatacağız.

Aşağıda bulunan Çalınan Instagram Hesabını Geri Al butonuna tıklayın.

Aşağıda ekran görüntüsünde görüldüğü gibi formu doldurmanız gerekecek. Form ilk açıldığında karşınıza sadece 2 seçenek gelecek, “Benim hesabım” – “Başkasının hesabı”. Burada benim hesabım seçeneğini işaretleyin, daha sonra formu doldururken vereceğiniz tüm bilgiler sizin durumunuza uygun olmalıdır. Mesela burada “Size ulaşabileceğimiz (ve sadece sizin erişiminizin olduğu) e-posta adresi” seçeneğinde şuan kullanmakta olduğunuz bir e-posta adresi girmeniz gerekmektedir. Formu doldururken dikkatli olmanız ve gönder dedikten sonra da sabırlı olmanız gerekmektedir. Genellikle formu doldurduktan sonra en geç 1-2 gün içinde e-postan Kullanıcı adınız vb. birçok bilgi var ve bu bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Hesabınızı kurtarmak için gerekli tüm bilgiler size aittir ve siz bilebilirsiniz. Bunun dışındaki tüm konularda size yardımcı olabiliriz. Form başarı ile gönderildi mesajı geldi ise işlemleri tamamen doğru bir şekilde yapmışsınızdır.

Başkasının Eline Geçen Bir Hesabı Bildirin
Hesabınız başkasının eline geçtiyse ve giriş yapamıyorsanız, lütfen bunu bildirin. Şifrenizi unuttuğunuz için giriş yapmakta sorun yaşıyorsanız, uygulamaya dönün ve giriş ekranında “Şifreni mi unuttun?” bağlantısına dokunun.
BURAYA TIKLA

Alıntı:İndirkaydol.com

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.