İnstagram KESİN ÇÖZÜM Hesabıma Giriş Yapamıyorum Sorunu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İnstagram KESİN ÇÖZÜM Hesabıma Giriş Yapamıyorum Sorunu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İnstagram KESİN ÇÖZÜM Hesabıma Giriş Yapamıyorum Sorunu

İnstagram internet kullanıcıları arasında en popüler fotograf paylaşım ve sosyal ağ konumundadır siz de sıkı bir instagram kullanıcısıysanız ama instagrama giriş yapamıyorum diyorsanız yapmanız gerekenleri sizleriçin aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Telefonunuzdan bağlandığınızda resimleri göremiyor ve resim paylaşamıyorsanız öncelikle yapmanız gereken bir tarayıcı üzerinden instagram.com’a giriş yapmayı denemek eğer sayfa açılmıyorsa rahat bir nefes alabilirsiniz çünkü instagram alt yapısıyla alakalı bir sorun oluşmuştur kısa sürede bağlantı yapabilirsiniz..

Eğer sayfa açılıyorsa kullanıcı adı şifrenizle giriş yapıp bağlanmayı deneyin. Kullanıcı adı şifre yanlış uyarısını alıyorsanız geçmiş olsun instagram hesabınız hacklenmiştir.

Eğer intagram’a kayıtlı mail adresinize erişebiliyorsanız o zaman instagram parola hatırlama linkine tıklayarak parolanızı sıfırlayın.

Instagram hesabım çalındı, kayıtlı email farklı görünüyor:

Instagram hesabınız başkaları tarafından ele geçirildiyse yani hack edilip şifreniz çalındıysa yapmanız gereken bu durumu instagram’a bildirmektir.

Hesabınız başkasının eline geçtiyse ve giriş yapamıyorsanız, bunu instagrama bildirin.

Kimin hesabı başkasının eline geçti? / Benim hesabım seçeneğini seçin.
Instagram hesabınızda belirtilen e-posta hesabına giriş yapabiliyor musunuz? / Hayır seçeneğini seçin.
Daha sonra açılan forma önce kullandığınız e-mail adresini (erişebildiğiniz, instagrama kayıtlı olması gerekmiyor), Instagram kullanıcı adınızı ve hesaba kaydolurken yani Instagram açarken kullandığınız email adresini sırası ile yazın.
Daha sonra Bu ne tür bir hesap? sorusuna size uyan cevabı verin.
Gönder’i tıklayın.

Talebiniz Instagram tarafından incelenecek ve size geri dönüş yapılacaktır. Eğer haklı göründüğünüzde Instagram hesabınız size geri verilecektir.

Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.