İnstagram Reklam Kapatma İptal Etme Görmeme Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İnstagram Reklam Kapatma İptal Etme Görmeme Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İnstagram Reklam Kapatma İptal Etme Görmeme Nasıl Yapılır

Reklamlar her sektörde oldugu gibi internet sektöründe aşırı fazla haliyle bu durum çok can sıkıcı olabiliyor bugün sizlere İnstagram üzerindeki reklamlar kapatılabilir mi hakkında yazı hazırladık siz de instagramda reklamlardan sıkıldıysanız aşağıdaki yazımızı okumalısınız bu sayede reklamlar ile ilgili bilgi edinmiş olursunuz.

Bu durumu ortadan kaldırmak için reklamda yazan “Sponsorlu” yazısına tıklayarak karşımıza çıkan seçeneklerden “Bunu Gizle” seçeneğine basmalıyız.

Sonrasında karşımıza çıkan seçeneklerden “Bu fotoğraf hoşuma gitmedi” yada “Bu hesap hoşuma gitmedi” seçeneklerinden birisini seçmeliyiz. Yukarıda ki işlemleri doğru bir şekilde uygulayarak belirli bir reklam yayınlarının profilimizde görüntülenmesinin önüne geçebilmemiz mümkündür. Reklamları tamamen ortadan kaldırabilme imkanı maalesef Instagram tarafından sunulmamıştır.

3. parti bir yazılım sayesinde instagram reklamlarını kapatabileceginiz bir çalışma üzerinde durulmaktadır yakın bir zamanda eklenti veya uygulama ile instagram reklamları tamamen kapatılabilecek örnek ADBLOCK uygulaması gibi.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.