İnternet Download Manager KB MB Olarak İndiriyor Çözümü Var mı? : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İnternet Download Manager KB MB Olarak İndiriyor Çözümü Var mı?

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İnternet Download Manager KB MB Olarak İndiriyor Çözümü Var mı?

Hemen hemen her bilgisayar kullanıcısının indirme programı olarak kullandıgı yazılım İnternet download manager dir ama internet download manager son günlerde film izleme sitelerinden izlenilen videoları indirmek isteyenleri bir hayli zorlamakta.

Sorun şu ki İnternet download manager ile bir film indirmeye çalıştıgınız da filmi parçalara böldügünü görüyoruz yani bir filmi önceden filmin boyutu ne ise mesela 1gb ise o şekilde indirilebiliyordu lakin şimdi filmi kb ve mb olarak parçalara bölüyor bu sebeple internet download manager ile indirilemiyor peki bunun bir çözümü varmı?

Yaptığımız araştırmalara göre bir çok video oynatma sitesi internet download manageri yasaklı listesine eklemiş durumda bu yüzden internet download manager ile film indirmek şu an için bazı siteler de imkansız

1. Yöntem: indirmek istediginiz filmi paylaşan siteler arasında video oynatıcısı olarak mail.ru sitesine yüklemiş ise mail.ru oynatıcıyı açın oradan indirilebiliyor.

2. Yöntem: Opera tarayıcısını indirin opera tarayıcısı eklentilerinden olan ”Any download manager” eklentisini tarayıcıya ekleyin bu sayede filmi normal boyutu ile indirebilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "İnternet Download Manager KB MB Olarak İndiriyor Çözümü Var mı?"

  1. Esma selin durmaz demişki

    Harika her gun gün izliyorumYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.