İnternet Nasıl Hızlandırılır TTNET Türk Telekom : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İnternet Nasıl Hızlandırılır TTNET Türk Telekom

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İnternet Nasıl Hızlandırılır TTNET Türk Telekom

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizlere evlerimiz de işyerimiz de kullanmakta oldugumuz olmaz sa olmaz teknoloji olan internetten bahsedecegiz malumunuz Türkiye şartlarında internet hızları oldukça yavaş bu sebeple herkes internet nasıl hızlandırılır diye araştırma içerisinde biz de sizler için interneti hızlandırmanın yollarını anlattık.

TTnet İnternet Hızlandırma Teknikleri
TTNet DNS ‘leri Kullanın

Müşteri hizmetlerini her aradığınız hız ile ilgili bir sorun belirttiğinizde size direk olarak TTnet DNS ‘leri uygulamanızı ister. Bu DNS ‘ler şu şekilde;

-195.175.39.49-
-195.175.39.50-

Modemi Sık Sık Resetleyin

Sürekli donup kalan bir sinyal emin olun işinizi zorlaştıracaktır. Bu yüzden modeminizi açıp kapatarak sinyalin yenilenmesi ve modemin daha etkin çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Kablosuz Ağın Şifresini Belli Aralıklarla Güncelleyin

Kablosuz ağın etrafınızdakiler tarafından izinsiz olarak kullanılabilmesi şifrenin kırılabilmesiyle mümkün. Başkalarının da sizin interneti kullanarak AKK ‘nın çabuk dolmasına ve sizle aynı anda kullanımında internette gözle görülür yavaşlamalar oluşabilir. Bunun önüne geçebilmek için kablosuz ağınızın şifresini ayda bir güncelleyin.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.