İŞTE BU Avea Bedava Ücretsiz İnternet 2016 Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İŞTE BU Avea Bedava Ücretsiz İnternet 2016 Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İŞTE BU Avea Bedava Ücretsiz İnternet 2016 Nasıl Yapılır

Avea kullanıcıları sevgili aboneler sizlere müthiş bir haberimiz var Avea bedava ücretsiz internet sunuyor hem de 1gb peki 1 gb bedava internet nasıl alınır neler yapmak gerekiyor nereye mesaj gönderilecek gibi bilgilerin blununduğu konumuz aşağıdadır.

Avea dan 1 GB bedava inter almak çok kolay, yapmanız gereken simkar tınızı 4.5G uyumlu sim kartı değiştirmek.

4.5G Simkart Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Mevcut sim kartınızı 4.5G sim kartı ile değiştirmek için tek yapmanız gereken herhangi bir Avea müşteri iletişim merkezine giderek yeni 4.5G li sim kartı talep etmek ve ücretsiz olarak almak. Sim kartınızı 4.5G sim kartı ile değiştirdikten sonra 4.5G SIM yazarak 5555 e mesaj atarak 1 GB internetinizide kolay bir şekilde hattınıza yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

2016 Yılında Türk Telekom ile güçlerini birleştirme kararı alan Avea abonelerine hem çok avantajlı kampanyalar hem de çok hızlı internet vermeye kararlı 1 Nisan 2016 tarihinde 4.5g ile birlikte Türk Telekom fiber internet altyapısından hizmet vermeye başlayacak olan Avea abonelerinin internet hızı problemi kalmayacak.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.