KESİN ÇÖZÜM Facebook Kapatılan Kapanan Hesabı Açmanın En Etkili Yöntemi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

KESİN ÇÖZÜM Facebook Kapatılan Kapanan Hesabı Açmanın En Etkili Yöntemi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

KESİN ÇÖZÜM Facebook Kapatılan Kapanan Hesabı Açmanın En Etkili Yöntemi

Facebook kullanıyorsunuz lakin herhangi bir sebepten ötürü yalnız bu sebeplerin içerisinde cinsel istismar, terör örgütü paylaşımları, çıplaklık vs gibi yüz kızartıcı suçlardan dolayı olmayan durumlarda kapanmış olan facebook hesabı nasıl geri açılır bilmiyorsanız sizlere kapanan facebook heasabını açma yöntemlerini aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Facebook yönetimi tarafından uyarıldığı halde uyarıyı görmezden gelerek hatayı tekrarlamak.
Diğer kullanıcıları taciz, reklam, tanıtım vb. rahatsız edici şekilde mesaj atmak, iletişim kurmaya çalışmak ve/ya diğer rahatsız edici hareketler ve davranışlar.
Gerçek bir isim kullanmamak, sahte isim kullanmak.
Başka bir kişiymiş gibi hesap açmak, bir kuruluşu ve/ya kurumu taklit etmek, taklit hesap açmak.
Facebook kullanıcı sözleşmesine aykırı paylaşımlarda bulunmak.

En çok hesap kapatma bu 5 madde nedeniyle olmaktadır. Hesabınız kapatıldı ise disabled@ facebook. com adresine bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. Bu e-postayı İngilizce yazmanız gerekebilir. Eğer İngilizce probleminiz var ise size bu konuda da yardımcı oluyoruz. Aşağıda yer alan hazır mesajı göndermeniz gerekmektedir. Mesajı kapatılan Facebook hesabınıza ait e-postadan göndermeniz gerekmektedir.
Sponsor Reklam

“Hello Madam / Sir,

I’m newbie user at Facebook. I made a big mistake so you disabled my account.

I am so sorry because of this. Could you activate my account please?

I got this message “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”

I promise to be more careful for Facebook rules. What can I do to activate my account?

Best Regards”

Adınızı ve Soyadınızı mesajın altına ekleyin. Adınız ve soyadınız kapatılan Facebook hesabınızda verdiğiniz şekilde olmalıdır. Eğer sahte isimden dolayı kapatıldı ise gerçek isminizi yazmanız gereklidir. Eğer gönderdiğiniz e-postaya rağmen hesabınız açılmadı veya bazı şeyler yapmanızı istiyorlarsa translate. google . com aracılığı ile mesajı Türkçeye çevirin ve anlatılanları yapmaya çalışın. Mesela isminizi değiştirmeniz istenebilir, hesabınız açılır açılmaz isminizi kimliğinizde yazdığı şekilde değiştirin. Yada tekrar aynı hatayı yapmamanız istenebilir, bu hata konusunda çok dikkatli olun. Hesabınız 2. kez kapatılırsa tekrar açılması mucizelere kalır.

Sahte isim nedeni ile hesabınız kapatılmış ise Facebook sizden kimlik fotokopisini faks çekmenizi yada bilgisayardan resim olarak eklemenizi isteyecektir. Bu işlem tabi birçok kullanıcıyı tedirgin edebilir ve bu tedirginlikte haklıdırlar. Fakat anlatacağımız yöntem ile kimlik fotokopinizi yollarsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Kimliğinizin isterseniz fotoğrafını çekip bilgisayarınıza aktarın, isterseniz tarayıcıdan kimliğinizi geçirin; paint gibi basit bir resim düzenleme aracı ile kimlik resminin yanında “Sadece Facebook isim doğrulama içindir” yazın. Bu ibare kimlik fotokopisinin başka bir yerde kullanılmasını engeller. Hatta bunu alışkanlık edinin, bankaya, telefon operatörüne kısaca kimlik fotokopisi isteyen herhangi bir yere verirken “Sadece …. içindir” yazın. Bu kişisel güvenliğiniz için çok önemlidir. Kimlik fotokopisini bu şekilde Facebook’a yollayarak yanlışlıkla sahte isim diyerek kapatılan hesabınız açılacaktır.

Facebook formu kullanarak kapatılan hesabı açma: Aşağıda yer alan Kapatılan Facebook Hesabını Açma butonuna tıklayarak form sayfasını açıyorsunuz. Form sayfasındaki bilgileri dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.İlk önce Facebook hesabınıza girerken kullandığınız yada Facebook hesabı açarken kullandığınız e-posta adresini yazmalısınız. İletişim e-posta adresine de aynı e-posta adresini yazmanız kapatılan hesabınızın daha kolay açılmasını sağlar. Eğer o e-postayı artık kullanmıyorsanız bu bilgiyi “Ek bilgiler” kısmına yazmayı unutmayın. Kimliğinizde yazdığı gibi adınızı soyadınızı yazın, kimlikte yazan doğum tarihinizi girin. Kimlik doğrulama için yukarıda anlatıldığı şekilde kimlik resminizi ekleyin. Son olarak ek bilgiler kısmına kendi özel istek ve bilgilerinizi yazabileceğiniz gibi örnek olarak yazılmış olan “Hesabımı açarken gerçek bir isim ile açmam gerektiğini bilmiyordum. Lütfen hesabımı açın ve ben de hemen isim bilgilerimi güncelleyeyim.” mesajını kullanabilirsiniz. Eğer kapatılma nedeniniz farklı ise bu mesajı nedene göre değiştirebilirsiniz.

Kapanmış Olan Facebook Hesabını Açmak İçin Lütfen
Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.