KESİN ÇÖZÜM Facebook Telefon Doğrulama : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

KESİN ÇÖZÜM Facebook Telefon Doğrulama

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

KESİN ÇÖZÜM Facebook Telefon Doğrulama

 

Şimdi dilerseniz adım adım Facebook telefon doğrulama yöntemimizi anlatmaya başlayalım.

1 – İlk olarak BURADAKİ siteye gidiyoruz.

Resimdeki gibi SIGN UP FREE yazan yere tıklıyoruz ve hemen üye oluyoruz zaten ücretsiz ve basit bir aşamadır.

2 – Üyeliğiniz aktif edildikten ve sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza eğer ki reklam vs. çıkmazsa ki çıksa da 5 saniye sürelidir ve reklamdan sonra mutlaka

bahsettiğim üstteki resimdeki ekran karşınıza gelecek o ekrandaki küçük kutucuğa 3 haneli herhangi bir sayı gireceksiniz kafadan sallayabilirsiniz önceden girilmişse kırmızı renk uyarısı verir yok eğer daha önce girilmemiş bir sayı girdiyseniz kutunun hemen altında yer alan “Continue” yazan buton maviye dönüşür ve buton aktif hale gelir. Hemen bu butona tıklıyoruz ve karşımıza aynen alttaki resimde olduğu gibi yabancı bir telefon numarası gösteriyor ki bu numara zannediyorum Amerika’ya ait bir numara.

3 – Numarayı sağ tıklayıp kopyalıyoruz ve Facebook’un bizden telefon numaramızı girmemizi istediği yere;

önce ülke kodunu giriyoruz ve burası önemli ülke kodunu kesinlikle Türkiye olarak değil Amerika’nın kod numarası olan +1 olarak girdikten sonra hemen altındaki kutucuğa da az önce sitenin bize verdiği ve sağ tıklayıp kopyaladığımız telefon numarasını olduğu gibi yapıştırıyoruz ve kod gönder butonuna tıkladıktan saniyeler içerisinde telefon numarası aldığımız siteye bizim adımıza Facebook onay kodunu göndermiş oluyor.

4 – Bizler de oradaki onay kodunu alıyoruz ve Facebook’un bizden istediği onay kodunu gir dediği kutuya kodu girip onayla diyoruz ve kilitlenen hesabımız tekrar aktif hale geliyor.

Yöntem bu kadar basit olmakla beraber size tavsiyem malum siteye üye olurken oluşturduğunuz giriş bilgilerini bir yere not etmenizdir ki Facebook ilerleyen zamanlarda sizden telefonunuzu doğrulamanızı tekrar isteyebilir. Böyle bir durumda yine aynı telefon numarasıyla aynı işlemleri tekrarlıyoruz sadece farklı olarak bu defasında eskisinden farklı bir kod geliyor ve Facebook hesabımıza bu kodu girip hesabımızı tekrardan aktif hale getirmiş yani Facebook telefon onayı aşamasını kolaylıkla aşmış oluyoruz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.