ModaNisa Mağazaları Nerelerde Var Magaza Adresleri Moda Nisa : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

ModaNisa Mağazaları Nerelerde Var Magaza Adresleri Moda Nisa

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ModaNisa Mağazaları Nerelerde Var Magaza Adresleri

Moda Nisa tesettür giyimde büyümeyi hızla sürdürüyor siz de Modanisa dan alışveriş yapmak istiyorum ama hangi illerde ilçelerde magazaları var bilmiyorum diyorsanız sizler için modanisa magaza adresleri ve moda nisanın geçmişini sizlere paylaştık.,

Modanisa.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş hanımların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği bu alanda Türkiye`nin ilk online moda ve alışveriş sitesidir.

Modanisa.com 75 ülkeye satış yapmakta olan, ayda 6 milyondan fazla ziyaretçisi bulunan Türkiye`nin ilk ve tek uluslararası online alışveriş sitesidir.

Tesettür giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce hanıma Modanisa aracılığı ile ulaşmaktadır. Dünyanın dört bir yanından hanımlar; günlük giyim, abiye, şal, eşarp, spor, mayo ve aksesuar ihtiyaçları için Modanisa.com`u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.

Modanisa.com`da 300 farklı marka, 30.000 çeşit ürün ve 30 farklı tasarımcının ürünleri bulunmaktadır.

Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile Modanisa.com, kısa süre içerisinde dünyada ve Türkiye`de modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadın için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası, markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından satış yapabilecekleri bir online platform olmuştur.

(Modanisa.com) sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur.

Modanisa.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.
Mağazamız

İstanbul, Ümraniye’de müşterilerimiz için bir adet deneyim mağazamız bulunmaktadır. Web sitemizden beğendiğiniz ürünleri, mağazamıza giderek deneyip sipariş verebilir, mağaza stoklarında olan ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
Mağaza Adresi:

İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:156/B Ümraniye, İstanbul
Tel: (0216) 344 44 59

ÜMRANİYE

İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:156/B (Eski Mehtap Masajı) Ümraniye / İstanbul

0216 344 44 56
PENDİK

Batı Mah. 19 Mayıs Cad. No:7 Pendik / İstanbul

0216 483 22 27

Satış ve Sipariş Destek Hattı : 0850 333 64 72 (NISA)

Sipariş ve sipariş sonrası destek talepleriniz sadece internet ve telefon üzerinden alınmaktadır.
Modanisa Elektronik Mağazacılık ve Tic.A.Ş.
Genel Müdürlük

Adres : Halk Caddesi No:37 Sunar İş Merkezi D:20 Ahmediye-Üsküdar / İstanbul

Telefon : 0216 474 74 99

Faks : 0216 474 52 30

E-Posta:destek@modanisa.com

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.