Odnoklassniki Rus Facebook Sitesi Hakkında Tüm Bilgiler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Odnoklassniki Rus Facebook Sitesi Hakkında Tüm Bilgiler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Odnoklassniki Rus Facebook Sitesi Hakkında Tüm Bilgiler

Ruslar’ın hazırlamış oldugu sosyal ag bu günlerde oldukça ilgi görmekte biz de sizler için odnoklassniki hakkında bilgiler vermekistedik odnoklassniki ok.ru nedir nasıl kullanılır odnoklassniki video indirme odnoklassniki Türkçe kullanma gibi ayrıntılı bilgilerin bulundugu konumuz da sizler için tüm ayrıntılar aşagıda ki yazımız da paylaşılmıştır.

ok.ru

Odnoklassniki (Rusça yazılışı Одноклассники Sınıf arkadaşları anlamını taşımaktadır Rusya ve eski Sovyet cumhuriyetlerinde popüler sosyal paylaşım web sitesidir Albert Popkov tarafından 4 Mart 2006’da kurulmuş ve o günden bu yana oldukça ilgi çekmeyi başarmıştır.

Odnoklassniki sitesi 45 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ve 10 milyon günlük tekil ziyaretçiye sahip çok popüler bir sosyal agdır. Alexa istatistiklerine göre Odnoklassniki dünyanın en çok ziyaret edilen 67’nci sitesi olmayı başarmıştır. Ayrıca Rusya’nın en çok ziyaret edilen 7’nci sitesi ünvanını da başarmıştır. 2008 yılının ilk çeyreğinde sitenin gelirleri 3,3 milyon $ oldugu belirtilmiştir ilk çeyrek te bu şekilde ise tam yıl da ne kadar olabilecegini siz düşünün :)

Peki video nasıl indirilir diyorsanız onu da anlatalım

Sizde ok . ru videolarını online olarak yani program kullanmadan bilgisayarıma indirmek istiyorum ama beceremiyorum diyenlerdenseniz o zaman doğru yerdesiniz, çünkü aşağıda ok.ru videoları online ve ücretsiz olarak nasıl bilgisayara indirilir bunu anlattım.

1- Öncelikle bilgisayarınıza indirmek istediğiniz videoyu tarayıcınızda açın yani oynatın.
2- Video oynarken sağ üst köşede “Link” yazan yere tıklayın ve açılan penceredeki “Copy link” butonuna tıklayıp videonun izlenme adresini kopyalayın.
3- okindir . tk adlı internet sayfasını açın ve karşınıza gelen sayfadaki “İndir” butonunun sol yanındaki boş alana (forma) az önce ok . ru üzerinden kopyaladığınız sayfa adresini yapıştırıp “İndir” butonuna tıklayın.
4- Üç numaralı adımı uyguladıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfada karşınıza birkaç seçenek çıkacak 720p/360p gibi, bu şıklar videonun kalite derecesidir yani siz hangi kalitede videoyu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız o şıkka sağ tıklayıp karşınıza gelen seçeneklerden “Bağlantıyı farklı kaydet” seçimine tıklayın, muhtemelen video bilgisayarınıza inmeye başlamıştır.

İşte gördügünüz gibi Odnoklassniki sitesini kullanmak ve Odnoklassniki den video indirmek bu şekilde oluyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar



Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.