Satılık Facebook Hesabı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Satılık Facebook Hesabı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Satılık Facebook Hesabı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Facebook sosyal paylaşım siteleri arasında en popüleridir siz de facebook hesabım olsun ama fenomen bir hesap istiyorum diyorsanız yapmanız gereken hazır çok aboneli facebook hesabı satın almaktır peki facebook hesabı nasıl satın alınır nelere dikat etmek gerekir hepsiş yazımızda paylaşılmıştır.

İyi gelir getiren yüksek beğenili facebook sayfalarına sahip olabilmek de pek kolay olabilen bir durum değildir. Şayet yüksek gelir elde etmek adına böyle bir sayfaya sahip olmak istiyorsanız satın almaktan başka bir çareniz de yoktur. Facebook sayfası satın alırken de çok ama çok dikkatli olmanız oldukça önemlidir. Facebook’un bazı eksik noktalarından dolayı, iyi bedeller ödeyerek satın aldığınız sayfayı kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Şöyle ki; satın aldığınız facebook sayfasının eski yöneticisini silseniz dahi mevcut bir açık kullanılarak, sayfanın eski yöneticisi birden fazla hesap açarak onlara da yönetici yetkisi verebilmektedir. İşte, asıl sorun ve sıkıntı burada başlıyor zaten.

Açılan bu sahte hesaplar satış yapılırken geçici olarak kapatılmakta, daha doğrusu facebook’ta hesap kapama yapılamadığından sadece dondurulmaktadır. Dolayısıyla yönetici olsa bile dondurulduğu için yönetici alanında görülemiyor. Diğer bir ifade ile gizli admin (gizli yönetici) durumu devreye girmiş oluyor. Sayfayı satan kişi ödemesini aldıktan bir müddet sonra sahte hesaplardan birini aktif ederek satmış olduğu sayfayı yeniden geri alabiliyor. Bu durumun engellenebilmesi için yapılan şey ise karşı gizli admin oluşturmaktı. Bu şekilde bir sayfa sahibi olmak sürekli bir huzursuzluk ve rahatsızlık vereceği için, facebook sayfası satın alacaklara bir önerimiz olacak. Facebook sayfası satın alırken, benzer durumlarla karşılaşmamak adına sayfayı satan kişinin kimlik bilgilerini almanızı, gerçekleştirdiğiniz yazışmaların kaydını tutmanızı öneririz. En azından bu sahtekarlığı yapan kişi hakkında yasal yollara müracaat ettiğinizde elinizde belge ve bilgilerin olacağını, hakkınızı aramanızda size katkı sağlayacağını unutmayın.

Gizli admin (gizli yönetici) açığını ortadan kaldırdığını söyleyen bazı dolandırıcılar da insanları kandırmaya çalışmaktadır. Gizli admini görmenizi sağlayacağını belirtikleri “facebooksecurity@hotmail.com” gibi e-posta adresleri vererek “yöneticiler” kısmına eklemenizi talep eden bir mesaj gönderebilirler. Bu gibi ifadelere kesinlikle aldanmayın, çünkü bunların da amacı sizin facebook sayfanızı ele geçirmektir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.