Star Wars Kaldırma Kapatma Silme Nasıl Yapılır Youtube Google Gmail : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Star Wars Kaldırma Kapatma Silme Nasıl Yapılır Youtube Google Gmail

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Star Wars Kaldırma Kapatma Silme Nasıl Yapılır Youtube Google Gmail

Bilindiği üzere Star Wars Güç Uyanıyor filmi vizyona girmesi ile birlikte google tüm servislerinde Star Wars’ın reklamı olsun diye film ile ilgili bir tema hazırladı bu temayı tüm google uygulamalarına entegre etti lakin fil bitti gitti ama hala teması duruyor bu durum sizin de canınızı sıkıyor ise ne yapmanız gerektiği konusunda bir yazı hazırladık buyrun.

Star Wars Tarafını Seç

Star Wars Tarafını Seç

Yapmanız gereken ilk şey tarafınızı seçtiğiniz sayfaya gitmek. Karşınıza çıkan sayfada “Tarafınızı değiştirin” seçeneğini seçin sonrasında tarafınızı seçtiğiniz çubuğu ortaya getirin ve “Varsayılana dön” seçeneğini seçin. Hepsi bu kadar. Artık Google Chrome tarayıcınızda Star Wars ile ilgili hiçbir tema olmayacak. Eğer Star Wars eklentisi eklediyseniz o eklentiyi de tarayıcıdan kaldırmanız gerekiyor.

İlgili sayfa için
BURAYA TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.