TIKLA Facebook Kur Kaydol Hesap Aç Facebook Hesabı Açma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA Facebook Kur Kaydol Hesap Aç Facebook Hesabı Açma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA Facebook Kur Kaydol Hesap Aç Facebook Hesabı Açma

Sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizlere facebook hesabı nasıl açılır neler yapmanız gerekmekte facebook hesabı açmak için yapılması gereken tüm işlemleri anlatacagız siz de bundan sonra kolaylıkla yeni bir facebook hesabı açabileceksiniz aşağıda yazılanların tamamını okuyarak harfiyen yerine getirdiginiz de sizin de bir facebook hesabınız olacak.

Facebook hesabı açmak için ilk önce facebook kayıt sayfasına gitmeniz gerekmekte Buraya tıklayınız. Karşınıza
Facebook Kayıt Sayfası Çıkacaktır. Facebook a Kaydolmak için Formu Doldurmalısınız.

Adın: Bu kutucuğa isminizi giriniz.

Soyadın: Bu kutucuğa ise soyadınızı girin.

E-posta Adresi ve ya CepTelefonu Numarası: Bu alana facebook hesabı açmak için ya telefon numaranızla yada varsa e-posta hesabınızla kaydolmanız gerekmektedir. Boş alana erişebildiğiniz e-posta adresiniz varsa e-posta adresinizi ve ya cep numaranızla kaydolmak için cep telefon numaranızı girin.

E-posta adresini ve ya cep telefon numarasını tekrar gir: Bu kutucuğa yukarıda kaydolmak için ne girdiyseniz aynısını tekrar girin.

Yeni Şifre: Bu kutucuğa kurduğunuz facebook hesabınızın şifresini oluşturun. şifrenizi oluştururken BÜYÜK HARF, küçük harf ve rakam kullanarak oluşturunuz.

Doğum Tarihi: Bu alanda ise doğum gününüzü gün ay yıl şeklinde giriniz.

Kadın – Erkek: Cinsiyetinize göre kadın ya da erkek seçeneklerinden birini seçin.

İşlem bu kadar basit ama yine de yapamadıgınız bir şey olursa çekinmeden aşağıda ki yorum bölümünden bize yazabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.