TIKLA KAPAT Facebook Hesap Kapatma Silme Durdurma Dondurma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA KAPAT Facebook Hesap Kapatma Silme Durdurma Dondurma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA KAPAT Facebook Hesap Kapatma Silme Durdurma Dondurma

Facebook dünya da en çok ilgi gören sosyal paylaşım sitelerinden biridir sizin de facebook ta hesabınız var ama herhangi bir sebepten dolayı facebook hesabınızı kapatmak istiyorsunuz peki face nasıl kapatılır faceyi kapatmak için ne yapmak gerekiyor bununla ilgili bilgileri siz degerli ziyaretçilerimiz için aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook hesabı silme işlemini tamamlamak istiyorsanız, öncesinde hesap ile ilgili işlemlerinizi yönetebileceğiniz ayarlar bölmesine gelmelisiniz. Ayarlar bölmesine geldikten sonra oradan hesap sekmesine tıklayabilir ve sayfanın açılmasını bekleyebilirsiniz. Hesabınızı bir süreliğine dondurma gibi bir şansınız olduğunu da sizlere söyleyebiliriz. Böyle yapmanız halinde, hesabı istediğiniz süre boyunca dondurabilir ve kullanmayabilirsiniz. Ancak komple Facebook ailesine veda etmek istiyorsanız, hesabı silme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bunun dışında herhangi bir işlem yapmanız hesabınızı kapatmaya yaramayacaktır. İnsanların hesaplarını kapatmayı istemelerindeki diğer bir istek de artık sosyal mecralara veda etmekten ibarettir. Çünkü orada dönen muhabbetler bir süre sonra insanları sıkabilmektedir. Bunun yanında arkasından dedikodu yapma gibi bir durumda söz konusu olmakta ve insanlar bundan rahatsız olmaktadırlar.

Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur?

Hesabını komple kapatmak istemeyen bireyler, kısa bir süreliğine hesaplarını dondurabilirler. Dondurma işlemi sonrasında hesaplarını istedikleri zamanlarda tekrardan açmaları mümkün olabilecektir. Bu nedenle dondurma işlemi komple silmeye nazaran daha avantajlı olabilecektir. Arkadaşlarınızın neler paylaştığına baktıktan sonra hesabınızı tekrardan dondurma gibi bir şansınız da olabilecektir. Bu nedenle direk bu hesabını kapatmak yerine dondurmayı tercih etmelisiniz. Dondurma işlemini yine ayarlar kısmına gelerek yapabilirsiniz. Ayarlardan sonra tıklayacak olduğunuz sekme, hesap ayarları olacaktır. Buradan hesabını dondur bölümünü bularak hesabınızı istediğiniz süre kadar dondurabilirsiniz. Sizin hiçbir şekilde resimleriniz, videolarınız ya da paylaşmış olduğunu gönderiler başka bir kişiye gönderilmeyecektir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.