TIKLA MESAJ GÖNDER Kablonet Uydunet Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri İletişim : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ GÖNDER Kablonet Uydunet Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri İletişim

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ GÖNDER Kablonet Uydunet Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri İletişim

Uydunet internet üzerine her türlü desteği saglayan en çok tercih edilenler listesinde üst sıralarda yer alan bir internet servis saglayıcısıdır siz de kablonete mesaj göndermek istiyorum ama müşteri hizmetleri telefon numarası mail adresi nedir bilmiyorum diyorsanız sizlere aşağıda tüm detayları paylaştık.

UYDUNET MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI
0 850 532 17 20

Uydunet, Kablo TV altyapısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan bir modem vasıtasıyla telefon hattına ihtiyaç duymadan internete bağlanmanızı sağlayan bir sistemdir. Günümüzde Uydunet olarak bilinen Kablonet (KabloInternet), KabloTV şebekelerinin bant genişliği ve iki yönlü iletişimde altyapı üstünlüğüyle internet, data ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıya sahiptir.

Uydunet, Kablo Net’ te erişim Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirildiği için, internet hızınız ve ping süreleriniz mesafe ya da kötü hava şartlarından etkilenmez. Fiber altyapıya sahip olmayan sistemler de mesafe arttıkça internet hızınız kalitesizleşir ve ping sürelerinde artma meydana gelir.

Uydunet, Kablo internet bağlantınız Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirilir. 22 kentte Kablo TV hattı üzerinden internet hizmeti sunulmaktadır. Kablo TV şebekesi olmadan Uydunet ve Teledünya gibi Türksat A.Ş.”nin diğer hizmetlerinden faydalanamazsınız.

Uydunet, aboneliği için telefon hattına gerek yoktur ve bu uygulama da Uydunet abonelerine ek fırsat olarak sunulmaktadır.

Statik IP (sabit ip) adresi alabilir, kurumsal hizmet verebilirsiniz.

IP blok talebinde bulunabilirsiniz. 128 adete kadar ip satın alabilirsiniz.

Uydunet, sabit ücret ödeyerek 7 gün 24 saat 1 Mbps den 20Mbps ye kadar hız seçeneklerinden herhangi birini seçerek en uygun fiyata ister Sınırsız, ister Kullandığın Kadar Öde internet tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Kullandığın Kadar Öde tarifelerin de sadece kullandığınız data miktarına göre ödeme yaparsınız.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.