TTNET Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Alınır Şartları : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TTNET Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Alınır Şartları

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TTNET Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Alınır Şartları

Türk telekon daha önce hiç internet baglatmamış hanelere bedava internet verecegini duyurdu buna göre Ttnet bedava internet nasıl baglatılır türk telekom ücretsiz internet almak için yapılması gerekenler nelerdir aşagıda ki yazımız da detaylıca anlattık.

Kimler Bedava İnternet Alabilir?

Bireysel yeni müşteriler yararlanmaktadır. Aktif TTNET internet aboneliği olan veya son 12 ay içerisinde TTNET İnternet aboneliğini iptal ettirmiş olan aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

Türk Telekom Ücretsiz 2 Yıl İnternet için gerekli olan evraklar nelerdir?

TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Abone, Akıllı Kota 4 GB Paketi ile kampanyaya giriş yapacak olup, kampanya süresince, kampanya kapsamında geçişe açık olan paketlere geçiş yapabilecektir. Paket değişikliği yapılması durumunda, Akıllı Kota 4 GB paketine dönüş yapılamayacaktır.

Abonelerin ilk 24 ay süresince Akıllı Kota 4 GB paketinde kalmaları durumunda herhangi bir surette Cayma Bedeli hesaplanmayacak, paket değişikliği halinde ise Cayma Bedeli düzenlemeleri uygulanacaktır.

Abonelerin 24 ay içinde paket değişikliği yapması halinde, kampanya süresi sonunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Kampanya kapsamında Akıllı Kota 4 GB paketi kotasında duran özelliğe sahip olup, veri kullanımı 4 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak duracaktır ve bu pakette İnternet kullanımının durdurulması durumunda, ek kota satışı yapılmayacaktır. Kampanya dahilindeki üst paketlere geçiş yapılabilecektir.

Kampanyadan yararlanan kullanıcılardan 48 TL olan bağlantı ücreti alınmayacaktır.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturaları ne kadar gelecek?

Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti: 24 ay boyunca aylık 15TL olan yalın erişim ücreti aylık 10TL olacaktır. Yalın İnternet hizmetinden yararlanıyorsanız, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

Satın alınan ücretli TTNET Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli TTNET Katma Değerli Servisleri’nden yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.

Akıllı Kota 4 GB paketinde olan abonelerden ilk 24 ay için Cayma Bedeli tahsil edilmeyecektir.

Akıllı Kota 4 GB paketinde olan abonelerden Yalın/TTNET Alo Erişim Ücretlerine verilen indirimler aboneden tahsil edilmeyecektir.

Yalın Devre Hazırlama Ücreti için verilen indirim aboneden tahsil edilemeyecektir.

TTNET ALO bağlantı ve geçiş ücreti için verilen indirimler aboneden tahsil edilmeyecektir.

Bağlantı ücreti indirimi aboneden tahsil edilmeyecektir.

Kampanya içerisindeki diğer paketlere geçiş yapılması durumunda, geçiş yapılan tarihten sonrası için paket ücretine ve erişim ücretlerine verilen indirimlerin Cayma Bedeli aboneden tahsil edilecektir.

Kampanyanın kapsamında, talep eden abonelere kablosuz ADSL modem 24 ay taksitle ayda 3 TL’ye sunulacaktır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.