Tüm Ayrıntılarıyla Anlatım En İyi Antivirüs 2015 : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüm Ayrıntılarıyla Anlatım En İyi Antivirüs 2015

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüm Ayrıntılarıyla Anlatım En İyi Antivirüs 2015

2015 yılına girdigimiz şu günlerde sizlere 2015 yılı en iyi antivirüs yazılımlarını tanıtmak istedik 2015 en saglam virüs programı nedir en güvenilir antivürüs yazılımı.

2015 antivürüs

Eset Smart Security: Bence antivirüs yazılımlarının ağababası. Bir çok rakibine göre daha stabil, kullanıcıya daha az iş düşüren (bazı ayarlarını yapmazsanız baloncuk şeklinde uyarılar çıkarabilir ama sadece o kadar), sistemi yormayan ve lisans ücretleri daha uygun bir antivirüs. Eset Smart Security gerçek zamanlı dosya ve internet-mail koruması işlevini hakkıyla erine getiren bir yazılım olarak öne çıkıyor.

Kaspersky Internet Security 2015: Sistemi son sürümleri biraz daha yorsa da antivirüs programları içinde yeri yadsınamayacak kadar kuvvetli bir antivirüs programı daha. Özellikle son nesil bilgisayar kullanıcıları performans konusunda hiçbir azalma hissetmeyecekler. Gerçek zamanlı koruması ve dosya tarama hızı biraz daha düşük olmasına karşı işini sağlam yapan bir program.

Webroot SecureAnywhere: Bu senenin yeni gözdelerinden programın installer dosyası 1 Mb dan bile küçük. Elbette installer daha sonra kendisi dosyaları internetten yüklüyor ancak bu bile bence büyük bir artı. 2015 yılının en gözde antivirüs programı olacağı yönünde değerlendirmeler oldukça fazla. Zamanla göreceğiz bunu ancak ilk etaptaki gözlemlerim, oldukça hafif bir arayüz kullandığından tüm sistemlerde çok hızlı çalışıyor. Ram ve cpu kullanımı da oldukça düşük seviyede. Virüs yakalama işindeki başarısını henüz tam olarak test etme şansım olmasa da sisteminin hızını düşünen her kullanıcıya tavsiyemdir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.