Twitter Anket Açma Başlatma Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Twitter Anket Açma Başlatma Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Twitter Anket Açma Başlatma Nasıl Yapılır

Twitter milyonlarca insana ulaşabilmenin en kestirme yollarından biridir siz de twitter kullanıyorum ama twitterda anket nasıl açılır anket başlatma nasıl yapılır bilmiyorum diyorsanız yapmanız gerekenleri en ince detayına kadar anlattık.

Öncelikle anket oluşturmaya karar verdiyseniz “Neler oluyor” kısmına tıklamalısınız. Açılan pencereden Medya ve Konum Ekle sekmesinin yanında bulunan “Oyla” seçeneğine tıklayın. Bu seçeneğe tıklamanız halinde karşınıza anket sayfası açılacaktır. Bu kısımda, üst kısıma anketinizin sorusunu yazıyorsunuz. Sonrasında İki adet seçeneği de kullanıcıya sunuyor ve Tweetle butonuna tıklayarak anketi başlatmış oluyorsunuz.

Şu anlık anket seçeneğinde iki seçenek sunmak mümkün oluyor, Twitter önümüzde ki günlerde bunu artırma imkanını kullanıcısına sunabilir. Tweetleyerek yayınlamış olduğunuz anket 24 saat süre ile yayında kalıyor, bu süre zarfından sonra sonuçlar ekranda görüntüleniyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.