Twitter Müşteri Temsilciliği Telefon Numarası Hizmetleri : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Twitter Müşteri Temsilciliği Telefon Numarası Hizmetleri

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Twitter Müşteri Temsilciliği Telefon Numarası Hizmetleri

Sosyal ağlar arasında en çok kullanılan twitter’da sorunlar ile karşılaşıyorsanız ne yapmanız gerektiği konusunda sizlere bilgilendirme yapmak için bu yazımızı hazırladık twitter müşteri hizmetleri iletişim numarası telefon numarası gibi bilgilerin bulunduğu konumuz da twitter kullanırken karşılaştığınız sorunlar ile ilgili arayabileceğiniz telefon numarası aşağıda ki yazımızda verilmiştir.

Twitter iletişim

Twitter a erişim sorunu, şifre ve e-mail adresinin unutulması, Twitter yazışma sorunu, Twitter oyunlarının açılmaması, Twitter resim ve video görüntüleme sorunları, istenmeyen arkadaşlar, Twitter hesabının çalınması vb.. sorunlar karşısında merkezi Amerika da olan şirkete mail yolu ile ya da Twitter üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Twitter iletişim ofisleri

Amsterdam, Bangalore, Berlin, Bogota, Brüksel, Köln, Dubai, Dublin, Hamburg, Hong Kong, Jakarta, Londra, Madrid, Melbourne, Mexico City, Milano, Mumbai, Yeni Delhi, Osaka, Paris, Rio de Janeiro, São Paulo, Singapur, Sidney, Seul, Tokyo, Toronto, Vancouver de uluslar arası ofisi bulunan Twitter ın, ülkemizde herhangi bir iletişim birimi bulunmamaktadır.

 

Twitter rapor gönderin bölümünden sorununuzu dile getirebilirsiniz

Buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.