Webdriver Torso Hakkında Komplo Teorileri : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Webdriver Torso Hakkında Komplo Teorileri

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Webdriver Torso Hakkında Komplo Teorileri

Son günler de internette ve en çok youtube üzerinde Webdriver Torso hakkında komplo teorileri dolaşmakta biz de sizler için Webdriver Torso nedir Webdriver Torso ne işe yarar Webdriver Torso neden bu videoları yüklüyor Webdriver Torso amacı nedir araştırmasını yapmak istedik lakin yine herkesin komplo teorileri ile karşılaştık.

Bir süredir yayın yapan bir YouTube kanalı (kanalın adı da Webdriver Torso) herkesi merak içinde bırakmaya ve komplo teorileri içinde yüzdürmeye devam ediyor. 77.000 adet 11 saniyelik gizemli videoya sahip olan kanalın ne yapmaya çalıştığı bilinmezliğini koruyor.

Kimilerine göre şifrelenmiş mesajlar içere videolar, bize uzaylılar hakkında bilgi veriyor ve uzaylı tehdidi konusunda bizi uyarmaya çalışıyor; kimilerine göre ise Wikileaks meselesi gibi bazı devlet sırlarını açığa vuruyor ve hiçbirimiz bu şifreleri çözemediğimiz için açık açık bilgi sızdırıyorlar.

Bazı kimseler ise bu videoların reklam amaçlı olduğunu söylüyor; ancak ne reklamı olduğu çıkartılamıyor (renkler yüzünden Fransa reklamı ya da Fransız propagandası diyen var)

İsimleri de rastgele harflerden oluşan (akfbksagbsfkhjğdfihjdh gibi) bu videoların sebebi olarak en olası görülen ihtimallerden birisi ise bir internet yayın kanalının, otomatik video işleme ve yükleme sisteminin test ediyor olması. (ama eğer böyle olursa çok basit ve heyecansız olur)

Burada da Android L versiyonuna ait bir video mevcut anladıgımız kadarı ile Android ile ilgili viral bir reklam dönüyor ortalıkta.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.