WEİBO Kayıt Ol Hesap Aç Nasıl Kaydolunur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

WEİBO Kayıt Ol Hesap Aç Nasıl Kaydolunur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

WEİBO Kayıt Ol Hesap Aç Nasıl Kaydolunur

Çin’in en büyük sosyal paylaşım sitesi WEİBO ile ilgili geniş içerikli resimli bilgilendirme yapıyoruz siz de weibo ya nasıl kayıt olunur kaydolma hesap açma ile ilgili bilgi almak istiyorsanız aşağıda ki adımları takip ederek weibo ya kayıt olabilirsiniz weibo son zamnalarda oldukça popüler olmaya başladı siz de weibo da yerinizi alın.

 

Öncelikle ŞU adrese gidiyoruz. Karşımıza Çince bir sayfa çıkacak. Daha sonra burada hiç birşeye tıklamadan sayfanın en alt kısmına iniyoruz. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi en alt bölümde sağ alt tarafta kutulu bir kısım var buraya tıklıyoruz ve English diyoruz. Daha sonra yine yukarıdaki resimde siyah dikdörtgen içinde belirtildiği gibi bir onay kutucuğu gelecek. Turuncu butona tıklıyoruz.

Ardından ekrana yukarıdaki pencere gelecek. Enter your email kutucuğuna mail adresinizi, alt kısmına şifrenizi ve en alt kısımdaki üçüncü kutucuğa da sağ tarafında verilen kodu yazın. Sign Up Now butonuna tıklayıp bekleyin. Sizden üyeliğinizi aktifleştirmek için telefon numaranızı isteyen bir pencere belirecek, ancak Türkiye bu ülkeler içinde olmadığından biz mail adresimizle onay yapacağız. Bu yüzden o pencereyi sağ üst kısmındaki çarpı işaretine tıklayarak kapatın.

Bu kısma kadar herşeyi doğru ve eksiksiz yaptıysanız sayfanızın en üst kısmında menülerin altında yukarıdaki gibi bir kısım göreceksiniz. Burada, yukarıda da gösterildiği gibi soldaki mavi linke tıklayacaksınız. Ardından aşağıda gösterildiği gibi gelen sayfada sadece Use Email linkine tıklayacaksınız.

 

Gelen sayfada yukarıdaki gibi bilgileri dolduruyoruz ve ardından Sign Up Now butonuna tıklıyoruz. Bu adımdan sonra yukarıya yazdığımız mail adresimizin gelen kutusuna Weibo’dan mail gelip gelmedğini kontrol ediyoruz. Bazı mailler Spam ya da Önemsiz kutusuna düşebiliyor. Eğer Weibo’dan mail gelmemiş ise bu kutularınızı da kontrol edin. Gelen maildeki linke tıklayın. Artık bir Weibo üyesiniz. Sağ en üstteki dişli çark simgesine tıklayın ve Log Out deyin(Eğer İngilizce değilse en alttaki menüye tıklayın).

Eğer zaten çıkış yapılmışsa(yani dişli çark simgesi yoksa) ŞU bağlantıya tıklayın ve yukarıdaki gibi giriş bilgilerinizi doldurun. Bilgilerinizi doğru girdiyseniz aşağıdaki gibi bir sayfayla karşılaşacaksınız.

Yukarıdaki gibi gelen sayfada kendinize göre bilgileri doldurun. İlk kutucuğa almak istediğiniz kullanıcı adını yazın, kullanılmıyorsa yanında yeşil  tik işareti çıkacaktır. Doğum tarihinizi Yıl/Ay/Gün şeklinde giriyorsunuz. Ayrıca cinsiyet bölümündeki ilk seçenek ERKEK ikinci seçenek KADIN, bunu da göz önünde bulundurarak seçimizi iyi yapın. Bulunduğunuz yer kısmında Others seçeneğini seçin ve turuncu butona tıklayıp devam edin.

Daha sonra gelen sayfada ilgi alanlarınıza uygun olanları işaretleyip Enter diyin. Karşınıza aşağıdaki gibi kendi Weibo sayfanız çıkacak. Tebrikler artık siz de bir Weibo hesabına sahipsiniz :) Şimdi T-ara’yı takip etme zamanı :D

Resimde kırmızı dikdörtgen ile çevrilen kutucuk tahmin edeceğiniz üzere arama kutusu. Buradan isterseniz kullanıcı adını bildiğiniz üyeleri ya da isimleri arayabilirsiniz.

Alıntı:t-araturkey.com

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "WEİBO Kayıt Ol Hesap Aç Nasıl Kaydolunur"

  1. balackbery demişki

    abla ya senin dediklerini yapıyorum ama ikinci link bende cıkmıyo

  2. balackbery demişki

    ama ben yaparken gmail hesabından yapıyorum bundan dolayı olabilirmiYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.