Windows 8 Check Media Fail Kesin Çözüm İçin Buraya Tıklayın : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Windows 8 Check Media Fail Kesin Çözüm İçin Buraya Tıklayın

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Windows 8 Check Media Fail Kesin Çözüm İçin Buraya Tıklayın

Windovs 8 kullananların çogunun başına gelmiş ya da gelecek bir hata için sizlere bu yazımızı hazırladık Check Media Fail hatası çözümü nedir Check Media Fail sorunu nasıl giderilir Check Media Fail nedir Check Media Fail kapatma Check Media Fail ne işe yarar gibi soruların cevaplarını sizler için aşagıda bulunan yazımız da detaylıca paylaştık.

Windows 8 de görülen Check Media Fail Hatasının Çözümü için BIOSa girin. BIOS’a (markadan markaya değişmekle beraber) genellikle F2 veya F12 ile girebilirsiniz. Olmazsa F8, F10 veya Del tuşlarını deneyin. BIOS’a girdikten sonra, Security kısmındaki Secure Boot ‘u Disabled yapın. Daha sonra Advanced ksımına gelip System Configuration‘u seçin. Açılan seçeneklerdeki Boot Mode seçeneğini seçip UEFI Boot‘u CMS Boot olarak değiştirin. Ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Görüldügü üzerer bu hata aslında çok basit bir işlem ile giderilebiliyor bunun için yapmanız gerekenler yukarıda detaylıca anlatılmıştır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.