Wolfteam Çalınan Çarı Geri Alma Tüm Ayrıntılarıyla Burada Unutulan Şifre : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Wolfteam Çalınan Çarı Geri Alma Tüm Ayrıntılarıyla Burada Unutulan Şifre

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wolfteam Çalınan Çarı Geri Alma Tüm Ayrıntılarıyla Burada Unutulan Şifre

Son zamanlarda Wolfteam oyununda çar çalınmakta biz de sizler için wolfteam çalınan çar nasıl geri alınır wolfteam unutulan şifre nasıl sıfırlanır bunun hakkında bilgiler vermek istedik sizin de başınıza volfteam hesabınız başkasının eline geçtiyse yapmanız gerekenler aşagıda ki yazımız da ayrıntılarıyla anlatılmıştır.

Ilk olarak Etiket sistemi üzerinde yetkililerle mutlaka irtibat kurun. Etiketinizi ” Çalınmış Hesap ” bölümüne atarsanız hem daha hızlı hem daha doğru bir şekilde yetkilileri yönlendirip aynı hızda geri bildirim alabilirsiniz.

Daha sonra ise durumu açıklayan bir mail atın. Göndereceğiniz mailin içeriği zaman kazanmak amacıyla aşağıdaki gibi olmalıdır.
Login ID’niz.
Ana e-mail adresi ( Yani email’i gonderdiginiz email )
Gönderdiğiniz etiketin ID’si

Bu durumda hesabınızı alırken kullandığınız e-postanızın şifresini bilmek çok önemli. Yoksa iş log kayıtlarına bakmaya gider ve buda uzun sürer. Eğer hesabınızı alırken kullandığınız e-postanızın şifresini bilmiyorsanız, aldığınız e-postanın dağıtıcısı ile görüşün, yeni şifre talep edin.

Hesabınızın hacklenmemesi veya çalınmaması için önceden alınabilecek önlemler

Ilk olarak şifre seçimi çok önemlidir. Doğum tarihi ve isim gibi şifreler kolay tahmin edilebilir. Benim önerim şifreniz bir kombinasyon olsun. Örnek ” 23lasdlkr&^+’skasd+%^ ” gibi. Bu tür şifrelerin tahmini zordur ve diğerlerine göre daha güvenlidir.
Hesabınıza mutlaka bir gizli soru ekleyin. Şifrenizi kaybetmeniz durumunda sadece sizin bildiğiniz yanıt ile gizli sorunuzu cevaplayıp yeni şifre alabilirsiniz.
Gizli soru cevaplarınızı asla gizli sorunun cevabı yapmayın. Yani ” Ilk evcil hayvanınızın adı ? ” sorusunun cevabı kesinlikle ” Minnos, Karabas ” gibi olmasın. Her zaman alakasız ve zor tahmin edilebilecek cevaplar seçin.
Farklı PC’lerden hesabınıza giriş yaparken mutlaka şifrenizi ve kullanıcı adınızı Ekran Klavyesi kullanarak girin. Bilgisayarda olabilecek keylogger gibi programlara karşı etkili yöntemlerden biridir.

Mümkün olduğunca internet café’lerde hesabınıza giriş yapmayın, herkesin kullandığı bilgisayarlar her zaman en tehlikelileridir.
Bilgisayarınıza bilmediğiniz ve virüslü programları indirmeyin, bu tür programlar kötü amaçlı kullanılıp keylogger içerebilirler, buda hesap bilgilerinizi ortaya çıkarabilir.
Son olarak kesinlikle hesaplarınızı ortak olarak kullanmayın. Herkesin 1 hesabı olsun.

Unutulan şifreyi degiştirmek şu şekilde oluyor.

Joygame.com web sitesine giriyoruz sağ üst kısımdan üye girişi yaparak buradan şifrenizi değiştirmek istediğiniz hesaba giriş yapıyorsunuz.Hesabınızın giriş kısmında Cüzdanım yazısının yanında profilim sekmesine tıklayın açılan kısımda Profili düzenlenin altında şifre değiştirme butonu bulunmaktadır.

Hesabınıza giremiyorsunuz şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum bölümünden şifre hatırlatma yapabilirsiniz. Güvenlik kodu yanlış diyebilirim yenileyip tekrar girin mail adresinize unutulan şifre diye link gelecek oradan hesabınız için yeni şifre belirleyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar yazacaklarımız bugünlükbu kadar takıldıgınız birşey var ise çekinmeyin yorumda bulunun.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

27 Yorum yapılmış "Wolfteam Çalınan Çarı Geri Alma Tüm Ayrıntılarıyla Burada Unutulan Şifre"

« Geri123456İleri »
  1. isimsiz demişki

    abi telefon numarası var çar çalındı ama e posta sallama joygamede kayıtlı telefon

  2. arda demişki

    suruy152 batumemo123 çağarımın şifresi çalındı

« Geri123456İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.