2016 Vahe İle Evdeki Mutluluk Programı Başvuru Formu Doldur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

2016 Vahe İle Evdeki Mutluluk Programı Başvuru Formu Doldur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2016 Vahe İle Evdeki Mutluluk Programı Başvuru Formu Doldur

Vahe Kılıçaslan kendine has mizahı ile herkesin evini yeniliyor siz de Vahe ile evdeki mutlukuk programına katılmak istiyorsanız sizler için aşagıda ayrıntılı anlatımlı nasıl katılacagınız yazılmıştır Vahe İle evdeki mutlukuk başvuru formu yazımızın en altında sizlere sunulmuştur ilgili linke tıklayarak Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru yapabilirsiniz.

Vahe ile evdeki mutluluk

Katılım için istenen bilgiler şu şekildedir.

Vahe ile Evdeki Mutluluk
Adınız Soyadınız*
Fotoğrafınız: *
Medeni Durumunuz: *
Doğum Tarihiniz: *
Eğitim Durumunuz: *
Telefon Numaranız: *
Yaşadığınız Şehir: *
Adresiniz: *
Kiminle yaşıyorsunuz? *
Dekore edilmesini istediğiniz alanın fotoğrafı: *
Evinizde değişiklik isteme sebebiniz: *
Güvenlik Kontrolü *

İletişim İzni
Bu izinli veri metni ile birlikte, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin; tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak; Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. ve diğer tüm Doğuş Holding iştirakleri ile de paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. (Doğuş Holding iştirakleri hakkında bilgi için “www.dogusgrubu.com.tr”, Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. için “http://www.dogusmusterisistemleri.com/”) Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. Ayrıca 6563 Sayılı Kanun uyarınca, ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
Kaydet’e tıklayarak yukarıdaki İletişim İzni Koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz.

Başvuru yapmak için
Buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

98 Yorum yapılmış "2016 Vahe İle Evdeki Mutluluk Programı Başvuru Formu Doldur"

« Geri12...1617181920İleri »
  1. Filiz Erdinç demişki

    Merhaba biz yeni taşındık maddi durum dan dolayı evimizi yenileyemeyoruz . Sürekli sizi severek izliyoruz . Babam asgari ücretle çalışıyor .Evde 6 kişi yaşıyoruz .Salon tuvalet ve banyoyu yenilemek istiyoruz .Ankara Mamak Bahçelerüstü Şehit Idris Yılmaz caddesi 43/ 12 05442418160

  2. Birsen demişki

    Lütfen veha bey program miniz izlerken bayiliyorum çok güzel hizmet vermektesiniz benimde icim gidiyor bende evimde mutlu değilim benide mutlu edin ne olur mutfakdolabim çok kötü eski mobilya el izi çok belli ediyor yerlaminat da ayni mutsuz um beni sıkıntıdan kurtarın rica ediyorum Allaha emanet olun

  3. murat bayrak demişki

    evin durumu cok kotu anneme surpriz yapacagiz en cokta mutfağimiz cunku cok dar ve kuçuk

« Geri12...1617181920İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.