3 Adam'da Seyirci Olmak Başvuru Formu 3 Adam İzleyici Temsilcisi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

3 Adam’da Seyirci Olmak Başvuru Formu 3 Adam İzleyici Temsilcisi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

3 Adam’da Seyirci Olmak aşvuru Formu 3 Adam İzleyici Temsilcisi

3 Adam televizyon ekranlarıda severek izleilen bir eğlence programıdır siz de 3 Adama gidip seyirci olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler aşağıda ki yazımız da paylaşılmıştır 3 Adam TV8 ekranlarıda elendirmeye devam ediyor konuk olaak katılmak için gerekli iletişim numaraları mail adresi gibi içerikleri sizler için araştırıp bulduk siz de aşağıda yazmış olduğumuz paylaşımı okuyarak 3 adamda konuk seyirci olabilirsiniz.

Seyirci olarak katılabilmek için izleyici temsilcisi ne mail gödermeniz gerekmektedir
Mail :izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr

3 Adam, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan talk show programı.

3 sunucu ve 1 konuk olarak uyguladığı formattan aldığı 3+1 adıyla Star Tv’de yayına başlamış, Acun Medya’nın satın alması ile 5 Ekim 2013 tarihi ile program ile birlikte adı 3 Adam olarak değişmiştir. Program 2014 Eylül itibari ile TV8 kanalında yayın hayatına devam etmektedir. Ayrıca program 1 kez de survivor özel bölüm yapmıştır. Ev tadında 3 Adam adlı talk show programı yayınında skeçler de yapmaktadır. Şu anda program cumartesi geceleri saat 23:15’te TV8 ekranlarında yayınlanıyor.

3 ADAM’A TV8’İN YAN EKRAN UYGULAMASI GELİYOR!

Üç Adam yeni sezona sürprizleriyle başlayacak. ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ şampiyonlarından illüzyonist Burak ve Kıvanç her hafta gösteri yapacak. Bu sene ilginç bir format izlenecek. Daha önce ilk olarak Rising Star Türkiye’de test edilen”TV8 Yan Ekran Uygulaması” ile ekran başındaki izleyiciler de ‘3 Adam’a soru sorabilecek. Böylece interaktif bir talk Show deneyimi yaşanacak.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "3 Adam’da Seyirci Olmak Başvuru Formu 3 Adam İzleyici Temsilcisi"

  1. sevda uçar demişki

    ben gazi annesiyim benım oglumun 2 gözüde görmüyor tek hayali sizinle buluşmak lütfen bana ulaşın tek hayali bu karanlıgına bir mum ışıgı olun lütfen 0541 933 0423Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.